تبلیغات
میهن وب هاست

معرفی وبسایت flatuipicker

نویسنده : امیر

نظرات : ۰ دیدگاه

بازدید : ۴۸۹ بازدید

تاریخ : ۰۷ مهر ۱۳۹۶

شاید برای شما هم رخ داده باشد در انتخاب رنگ ها در پروژه های خود به مشکل بخورید و یا نیاز داشته باشید از متدهای flat در طراحی رابط کاربری خود استفاده کنید. حالا شما می توانید با ابزار معرفی شده به این مشکل خود پیروز شوید.

 

این سایت که یک ابزار می باشد توسط برنامه نویس آن به این شکل معرفی شده است.

معرفی وبسایت flatuipicker از دید vasilis baimas :

Simply responsive and typography project. These quotes have inspired me and made from many websites, blogs, TEDx talks and much more. The typefaces families that i have used are like serif, sans serif, monospace, cursive/script,, decorative. The colors are selected to have a perfect fit like contrast ratio and brightness difference.

خب در واقع متن بالا به این موضوع اشاره می کند که در طراحی تایپوگرافی پروژه های خود راحت باشید. البته معرفی آن به این شکل است که خود را به وبسایت های مهمی مثل TEDx نسبت داده است که واقا این موضوع به سادگی قابل احساس است.

شما در این وبسایت می توانید از رنگ هایی که در طراحی flat یا مسطح استفاده می شود بهره ببرید. با کمک آن دیگر نیاز به این نیست کد رنگ را به خاطر بسپارید کافیست کد آنرا به سادگی کپی کنید و پایداری این وبسایت در طولانی مدت این موضوع را برای شما ایجاد می کند که نیاز به کپی کردن در جایی هم ندارید و به صورت آنلاین فقط کافیست به وبسایت این ابزار مراجعه کنید.

دمویی کوچک از این وبسایت را در زیر مشاهده می کنید.

دموی وبسایت flatuipicker :

 

خب حالا در آخر پیوند این وبسایت را می توانید از زیر مشاهده کنید.

پیوندهای مرتبط با flatuipicker : ابزار flatuipicker ، وبسایت شخصی سازنده flatuipicker

امیدوارم لذت ببرید.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

مطالب زیر را از دست ندهید: