تبلیغات
میهن وب هاست

درباره ما

تاریخچه وبسایت CamelCase :

وبسایت CamelCase در تاریخ ۲۲ اسفند سال ۱۳۹۴ خورشیدی زمانی که همه ی ایرانیان در هیاهوی نوروز باستانی بودند آغاز به کار کرد.

 

درباره نویسندگان وبسایت CamelCase :

در این وبسایت اندوخته های برنامه نویسی نویسندگان این وبسایت به صورت مطالب در این وبسایت ارایه خواهد شد و با توجه به اینکه قصد انتشار مطالب اختصاصی را داریم شاید بروز رسانی کندتری داشته باشیم. ( البته علت این موضوع کم بودن تعداد نویسندگان فعلی می باشد. )

 

مفهوم نام وبسایت CamelCase :

نگارش شتری (به انگلیسی: Camel Case) عمل نوشتن ترکیبی کلمات و یا عبارات است که در برنامه‌نویسی رایانه کاربرد دارد. به‌صورتی که هر کلمه به جز کلمهٔ اول با حرف بزرگ آغاز می‌شوند و بقیه حروف آن کلمه با حروف کوچک نوشته می‌شوند. مثلا کلمات powerPoint و iPhone با نگارش شتری نوشته شده‌اند. در مستندات میکروسافت در ویرایش شتری همیشه حرف اول با حروف کوچک نوشته می شود.

 

سال اول فعالیت :

در سال اول حدود ۴۷۰ نوشته در موضوعات مختلف تهیه کردیم که بیشتر موضوعات عمومی بودند؛ در این سال با بررسی موارد و نقاط ضعف در پی افزایش کاربران خود بودیم و در شبکه های اجتماعی فعالیت چندانی نداشتیم و فقط به وبسایت خود تکیه کردیم.

 

سال دوم فعالیت :

همزمان با شروع سال دوم فعالیت وبسایت CamelCase سعی کردیم تا مطالب و زیبایی سایت را دگرگون کنیم و پیشرفت های بیشتری فکر کنیم. مطالب قدیمی و بی کیفیت حذف شدند و با مطالب جدیدتر در کنار شما قرار گرفتیم. در سال پیوند بهتری با شبکه های اجتماعی پیدا کردیم و از به لیست مواردی که قصد انجام آن ها را داشتیم رسیدیم.

 

سال سوم فعالیت :

در سال سوم فعالیت سایت سعی کردیم موضوعات جدیدتری که این روزها بیشتر مورد علاقه ی کاربران هستند را برای شما به اشتراک بگذاریم.

سرورهای سایت را در ۲۲ مرداد ماه ۱۳۹۷ به داخل ایران منتقل کردیم.

 

برای ارتباط با ما از صفحه ی تماس با ما ارتباط خود را با ما برقرار کنید؛ با علاقه ی قلبی حاضر به پاسخگویی شما خواهیم بود.

با آرزوی پیشرفت روزافزون با شما کاربران؛