مشکل چسبیدن برچسب های وردپرس

مشکل چسبیدن برچسب های وردپرس
مشکل چسبیدن برچسب های وردپرس

مشکل چسبیدن برچسب های وردپرس

یک مشکل عجیبی که چند روزی است تیم ما با آن به مشکل خورده است این بود که زمانی که برچسب های نوشته ها یا محصولات را اضافه می کردیم در حالت عادی اضافه می شد و هیچ مشکلی نداشت ولی در عین حال وقتی قصد ذخیره شدن داشت تمام برچسب ها به صورت یک رشته ی به هم چسبیده در نظر گرفته می شد که باید این مشکل حل میشد.

در این نوشته راه حل این مشکل یا بیشتر بگوییم راه حل رفع این ایرادی که خود ما به وجود آوردیم را برای شما به اشتراک می گذاریم.

همراه ما باشید.

 

لیست کردن برچسب های بدون توضیحات در وردپرس

 

مشکل چسبیدن برچسب های وردپرس

رفع مشکل و بررسی دلیل آن

مشکل از چیزی شبیه به تصویر پایین شروع شد:

چسبیدن برچسب های وردپرس
چسبیدن برچسب های وردپرس

 

این اتفاق به این شکل بود که وقتی برچسب ها به یک نوشته یا محصول اضافه می شد به صورت جداگانه اضافه می شد ولی در نهایت بعد از زدن روی گزینه ی ثبت کل برچسب های یک نوشته به صورت یک رشته در نظر گرفته می شد و عملا برچسب های بی معنی برای ما درست می کرد.

خب حالا اگر بخواهیم ببینیم در سایت به چه شکل نشان داده می شد باید تصویر زیر را به شما نشان بدهیم که عملا انگار درست بود ولی کل برچسب ها به صورت یک متن در نظر گرفته شده بود و به آدرس بی معنای برچسب کلی لینک شده بود:

چسبیدن برچسب ها در صفخات بیرونی وردپرس
چسبیدن برچسب ها در صفخات بیرونی وردپرس

 

و اینکه بعد از ساعت ها دنبال مشکل گشتن به این نتیجه رسیدیم که یکی از افزونه های فارسی ساز که مدت زیادی هم بود آپدیت جدید نداده بود مشکلاتی را برای این بخش درست میکرد که با غیرفعال کردن آن و نصب افزونه ی فارسی ساز دیگر مشکل حل شد.

البته نصب افزونه ی فارسی ساز دیگر ربطی به این مشکل ندارد اما برای اینکه باز هم بخش های سایت فارسی بماند یک فارسی ساز دیگر نصب کردیم و فقط مشکل از افزونه ی wp-persian بود.

افزونه ی wp-persian
افزونه ی wp-persian

 

بعد از این موضوع مشکل بالا رفع شد و تمامی برچسب ها به صورت عادی و معمول اضافه می شدند.

 

بدست آوردن لیست کامل برچسب های وردپرس

 

اگر این مشکل را با روش های دیگری حل کرده اید در بخش نظرات برای ما بنویسید.

پاینده باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]