تبلیغات
میهن وب هاست

کتابچه ی الکترونیکی آموزش Maple

نویسنده : امیر

نظرات : ۰ دیدگاه

بازدید : ۱۱۳۲ بازدید

تاریخ : ۳۱ تیر ۱۳۹۶

یکی از محبوب ترین و پر بازدیدترین بخش های وبسایت به کتابچه های الکترونیکی مربوط می شود که گاها کتابچه هایی منتشر می شود که بسیار ارزشمند و کاربردی هستند؛ مهمان این نوشته هم کتابچه ای الکترونیکی با موضوع آموزش نرم افزار Maple می باشد.

 

Maple چیست ؟

نرم افزار Maple یکی از توانمند ترین برنامه های قابل استفاده است که در زمینه های مختلف ریاضی به کار میرود. این نرم افزار برای هریک از مفاهیم ریاضی از جمله اعداد، چند جمله ای ها، متغییر ها و توابع، حد، مشتق، انتگرال، معادالت دیفرانسیل، جبر خطی، دنباله ها، سری ها، تحقیق در عملیات، هندسه، آمار و … توابع پیش ساخته ای دارد. بیشتر کارها در Maple توسط توابع پیش ساخته انجام میگیرد گه در صف بسته یا زیر بسته قرار گرفته اند. کل توابع پیش ساخته تقریباً ۹۹۳۳ عدد میباشند.
عالوه بر این، امکان تعریف تابع یا توابع جدید نیز وجود دارد. همچنین Maple ابزاری در اختیار دارد که به کمک آنها میتوان توابع پیش ساخته با برخی از زبان های کامپیوتری را فراخوانی کند.

 

با این مقدمات قصد رسیدن به یک کتابچه ی الکترونیکی یا جزوه ی آموزشی را داریم.

این جزوه یا کتابچه ی الکترونیکی توسط یکی اساتید برجسته ی دانشگاه فنی انقلاب اسلامی تهران ( استاد حجت قجر ) ارائه شده است.

اطلاعات کتابچه / جزوه :

نام جزوه : آموزش نرم افزار Maple

مولف : استاد حجت قجر

ایمیل مولف : در دسترس نمی باشد.

تعداد صفحات : ۱۹ صفحه

حجم فایل : ۷۰۰ کیلوبایت

پیوند دانلود : لینک مسقیم – لینک غیر مستقیم

کپی رایت : هر گونه تغییر یا انتشار مجدد این جزوه توسط افراد باید زیر نظر مستقیم صاحب اثر و با اجازه ی استاد حجت قجر باشد.

توضیحات : این جزوه بدون هیچ تغییر و افزودن هیچ تبلیغی در آن به اشتراک گذاشته شده است؛ ضمنا این جزوه مرجع و منبع کاملی برای یادگیری نرم افزار Maple به صورت مقدماتی می باشد.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

مطالب زیر را از دست ندهید: