عضو کانال یوتیوب ما شوید.

همه چیز درمورد سرویس کراس مینت

کراس مینت چیست؟

سرویس Crossmint ابزاری برای سازندگان و خریداران NFT است. سرویس کراس مینت برای پذیرش پرداخت‌های کارت اعتباری (و یا هر کارت الکترونیکی که بتوان با آن خرید کرد) ویژه ان‌اف‌تی تعبیه شده و به هر کس اجازه می‌دهد تا با یک ایمیل یا شناسه Discord و همچنین کارت اعتباری خود، یک NFT را بدون این که به ارز دیجیتال یا سایر پرداخت‌های پیچیده از صرافی‌های ارز دیجیتال نیاز باشد، خریداری کند. در واقع سرویس جذاب کراس مینت ابزارها و APIهای مورد نیاز را برای ایجاد، توزیع و همچنین نگهداری از NFTها در مقیاس بالا فراهم می‌کند. کراس مینت در حال حاضر با فهرست رو به رشدی از برندها مانند Magic Eden، Rarible، Diageo، Cinemark، Tomorrowland و McFarlane Toys کار می‌کند تا NFT‌ها و مالکیت مبتنی بر بلاک چین را فراگیرتر کند.

 

چرا به سرویس کراس مینت نیاز پیدا می‌کنیم؟

پیش از این، همه ما تحت تاثیر آزادی عجیبی که رمز ارزها به ما داده بودند بودیم، درست است که بازار رمزارز یک انقلاب در زمینه جابه‌جایی پول و سرمایه گذاری محسوب می‌شود اما در حوزه ان‌اف‌تی که این روزها از دارایی‌های ارزشمند فروشندگان و خریداران خود محسوب می‌شود، بدون شک شکافی وجود داشت.

تیم کراس مینت معتقدند که فرآیند خرید ان اف تی طاقت‌فرسا بوده است، اول از همه ثبت نام و دریافت یک کیف پول ارز دیجیتال، وارد کردن رمزهای پیچیده و طولانی، کشف محل مناسب خرید ارزهای دیجیتال در صرافی، پرداخت انواع و اقسام کارمزدها و سپس انتقال آنها به کیف پول خود یا دیگری. برای کسانی که بار اول ان اف تی می‌خرند، به دلیل محدودیت‌های برداشت از همه صرافی‌های اصلی ارز، این کار تا ۷ روز و حتی بیشتر طول می‌کشد. تصور کنید که این فرآیند، برای کاربران داخل ایران تا چه حد دشوار خواهد بود!

 

اگر به حوزه NFT علاقه دارید، نوشته‌ی NFT چیست؟ بررسی کامل NFT! را از دست ندهید!

 

کراس مینت دقیقا چه می‌کند؟

با Crossmint، خریداران فقط به یک آدرس ایمیل و یک کارت اعتباری برای خرید و مالکیت NFT نیاز دارند. کراس مینت را می‌توان در هر دستگاهی استفاده کرد و همچنین داشتن ولت کریپتو و یا ارز دیجیتال الزامی نیست. همچنین جالب است بدانید که با سرویس Crossmint، می‌توانید هم با استفاده از کارت اعتباری، کارت نقدی، Apple Pay یا Google Pay خرید کنید. دیگر لازم نیست خرید ان اف تی به یک فرآیند پیچیده تبدیل شود! شما قادرید NFT را به آسانی لوازم روزمره خانه خریداری کنید، اما این تمام ماجرا نیست!

 

پیشنهاد نویسنده: آشنایی با مزایای شگفت‌انگیز ارز دیجیتال در ایران!

 

سایر مزایای سرویس کراس مینت

Crossmint همچنین مشاهده و مدیریت NFT‌ها را برایتان آسان می‌کند! شما می‌توانید در هر زمانی به NFT‌های خود دسترسی داشته باشید. برای این کار بعد از افتتاح حساب کاربری در این سرویس، به crossmint.com بروید، وارد شوید و روی دکمه نام کاربری خود در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید و تمام اطلاعات مربوط به NFTها را مشاهده کنید. استفاده از این سرویس کاملا رایگان است، برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به لینک‌های انتهای نوشته مراجعه کنید:

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]