معرفی کامل اندروید tv

معرفی کامل اندروید tv

ظهور اندروید tv

در گذشته اگر کاربران خواهان تماشا کردن یک فیلم بودند و می خواستند آن را در صفحه نمایش بزرگ تر تماشا کنند حتما باید دستگاه مخصوص پخش فیلم با همان فرمت که این کار باعث می شد سیم ها و کابل های زیادی استفاده شود و یک فرد را هم گمراه و هم سرگردان نماید که با پیشرفت تکنولوژی می توانند تنها با زدین یک کابل به تلویزیون یا با متصل شدن گوشی به تی وی با روش دلخواه مانند بلوتوث و وای فای کار بسیاری از کاربران را راحت تر کرده است.

یک سیستم عامل می باشد که بر روی تلویزیون های جدید نصب می شود این سیستم عامل توسط شرکت گوگل عرضه شده است با استفاده از آن کاربران می توانند تلویزیون خود را مانند یک تلفن همراه در نظر بگیریند زیرا می توانند با آن همان فعالیت ها را در تلویزیون انجام دهند همانطور که برای تلفن های همراه هم سیستم عامل های مختلف تواید شدند برای tv هم سیستم عامل های مختلف تولید شده است که ممکن است هر کمپانی و شرکتی خواهان یک سیستم عامل مجزا برای سیستم های خود می باشند برای مثال شرکت سامسونگ که از سیستم عامل tizen بهره می برد.

 

معرفی کامل اندروید tv

معرفی کامل اندروید tv
معرفی کامل اندروید tv

کارایی اندروید تی وی

همان طور که از اسمش مشخص است کاربر می تواند کار هایی که با تلفن همراه انجام می دهد را توسط تلویزیون مشاده کرده و از آن استفاده نماید اگر کاربر سیستم خود را به tv متصل نماید هرگز کیفیت اطلاعات پایین نمی آید به همین دلیل افرادی که گیمر هستند از طریق این سیستم عامل و متصل نمودن تلفن همراه خود به آن یک دستگاه بازی دیجیتالی برای خود ایجاد می کند و همچنین کاربر می تواند از طریق آن به بهترین فیلم ها و با کیفیت مناسب دسترسی پیدا کرده و از آن استفاده نماید.

 

ویژگی های android tv

 • بازی های android tv

  کاربران می توانند با متصل نمودن تلفن همراه به تلویزیون با صفحه نمایش بزرگ تر بازی نمایند تا به چشم خود آسیبی وارد نکنند.

 • دیدن تصاویر و فیلم در android tv

  همان طور که گفته شد کاربران می توانند از طریق آن محتوای مورد نیاز خود را پیدا کرده و آن را تماشا نماید.

 • کار کردن با گوشی همراه به کمک android tv

  کاربران از این طریق می توانند فعالیت هایی که قبلا با گوشی انجام می دادند را از طریق تی وی انجام دهند.

 • دستیار گوگل بصورت صوتی در android tv

  مانند یک منشی برای کاربران عمل خواهد کرد و کاربران می توانند از طریق آن شبانه روز طبق دستورات داده شده وظایف را انجام دهد برای مثال یک ساعت هشداری را تعیین می کنند و سیستم در زمان مشخص و معین شده آن را اجرا می کند.

 

نکات مهم در ارتبا با android tv

درست است این سیستم توانسته است به کاربران کمک زیادی نمایند و بسیاری از شرکت ها آن را بر روی تلویزیون ها نصب و راه اندازی کرده اند تا کاربران آن را استفاده کنند اما به این نکته توجه نماید که یک سری از آن ها اندروید تیوی نمی باشند بلکه فقط سیستم عامل آن را دارا می باشند به همین دلیل اگر می خواهید از تمامی امکانات آن بهره مند شوید از تلویزیون های اندروید استفاده نمایید به چای آن که سیستم عامل را بر روی سیستم نصب نمایید.

 

هدف اندروید tv

اصلی ترین هدف این مجموعه از ساخت این سیستم عامل آن است که کاربران بتوانند با درگیری کمتر و سرعت بالا تر به کار های خود سرعت ببخشند و کار های خود را به پایان برسانند.

 

چه دستگاه هایی از اندروید تی وی استفاده می کنند:

 • Jbl link bar
 • Sony bravia
 • Mibox xiaomi

 

ویژگی های android tv

 • تونایی جستجو کردن
 • توانایی جستجو بر اساس یک موضوع خاص
 • امکان جستجوی صوتی
 • پشتیبانی نمودن از کروم کست

 

دانلود کتاب آموزش اندروید

 

جمع بندی

بطور کلی می توان گفت به کاربران این امکان را می دهد تا به راحتی و با صرف هزینه ی کمتر به خواسته های خود دسترسی پیدا نمایند برای مثال کاربران می توانند از این طریق یک سرویس اختصاصی برای بازی کردن خود ایجاد نماید و اگر شما خواهان خرید همچین سیستمی برای خود هستید سعی کنید از تلویزیون های استفاده نمایید که این سیستم را بر روی خود داشته اند زیرا زمانی که آن را بر روی سیستم نصب می نمایید کیفیت تصویر آن کمتر خواهد شد همچنین به کارایی که می تواند انجام دهد بررسی شده تا بعدا به مشکلی بر نخورید.

 

 

تجربیات کار خود را با این تکنولوژی بیان کنید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
با دوستانتان به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code