Chrome enterprise چیست؟

Chrome enterprise چیست؟

گوگل اشتراک

یک سرویسی است که توسط شرکت گوگل بر اساس اشتراک توسعه یافته و از طریق آن می توانید سیستم های خود را مدیریت نمایید و اگر از لپ تاپ کروم بوک استفاده می کنید می توانید به راحتی دستگاه های خود را با آن اداره و بررسی نمایید کاربران از طریق آن می توانند خط مشی دستگاه های خود را بر اساس سیستم عامل و جغرافیا یکپارچه سازی می کنند.

 

Chrome enterprise چیست؟

Chrome enterprise چیست؟
Chrome enterprise چیست؟

این ابزار از قابلیت ها و ویژگی بالایی بر خوردار است که نسبت به سایر ابزار ها متمایز شده است برای مثال این سیستم می تواند به طور خودکار بروز رسانی شود و کاربر مجبور نباشد وقت خود را صرف بروزرسانی سیستم نماید و اینگونه بصورت مداوم بروز بوده و هیچ یک از ابزار ها و نرم افزار ها دچار مشکل و یا عملکرد آن ها کند نخواهند شد.

کاربران می توانند از طریق آن برای سیستم خود یک فضای ابری درست کنند تا بتوانند زمانی که به دسکتاپ خود دسترسی ندارند از طریق مجازی به آن دسترسی پیدا کرده و کار هایی که می خواهند انجام دهند را به پایان برسانند این سیستم عامل از مجازی سازی تمامی برنامه های موجود در آن پشتیبانی می کند و به کاربران این امکان را می دهد تا بتوانند بصورت مجازی با آن ها در تماس بوده و فعالیت خود را انجام دهند که این کار باعث شده تا نسبت به سایر نرم افزار ها متمایز شود.

امکانات دیگری که برای کاربران خود فراهم کرده است همگام سازی می باشد که کاربران از طریق آن اولویت ها و کار های خود را همگام سازی می کنند و سیستم به آن ها یاد آوری کرده تا بتوانند در زمان تعیین شده و سر وقت بطور کامل و درست کار های خود را به اتمام برسانند.

 

ویژگی های chrome enterprise

  • قرار دادن google play برای کاربران تا آن ها بتوانند هر ابزار و یا اپلیکیشنی که مورد نیاز است را دانلود و نصب نمایند.
  • یک سری برنامه های کاربردی بصورت خودکار بر روی این سیستم نصب شده است که یکی از آن برنامه ها مرورگر کروم بوده تا کاربرن بتوانند مرورگری سریع و ایمن داشته باشند.
  • دیکتاتوری فعال شرکت مایکروسافت.
  • مدیریت کردن چاپگر تا در حین چاپ برای کاربر و محتوای موجود صدمه ای وارد نشود.
  • ناوگان های انعطاف پذیر را مدیریت خواهند کرد.
  • به روزرسانی خود کار سیستم و برنامه ها.
  • برنامه های سازمانی را مانند یک ویترین برای کاربران به نمایش قرار می دهد تا کاربران در صورت نیاز از آن ها استفاده نمایند.

این سیستم عامل می تواند پشتیبانی 24 ساعت داشته باشد و برای  هفت روز هفته می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای از آن استفاده کنند زیرا باعث می شود امنیت سیستمشان بالاتر رفته و مشکلی برای برنامه های موجود رخ ندهد یک سری از مشاغل تا کنون نتوانسته اند سیستم های خود را با فضای ابری ادغام نمایند به همین دلیل از سیستم هایی که chrome در اختیار کاربران قرار داده است استفاده کرده و از طریق آن سیستم های خود را با زیر ساخت های موجود یکسان و سازگار نماید.

 

جمع بندی

بطور کلی می توان گفت chrome enterprise یک سیستم است که به کاربر این امکان را می دهد تا سیستم خود را به بهترین شکل مدیریت نماید و برای این کار تنها کافیست سالانه 50 دلار اشتراک خریده و در طول سال از امکانات و قابلیت های موجود استفاده نمایید.

 

 

نظرات خود را در ارتباط با Chrome enterprise برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
با دوستانتان به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code