Digital well being گوگل چیست؟

Digital well being گوگل چیست؟

سلامت دیجیتال

یکی از ویژگی های تلفن های همراه می باشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تولید تلفن های هوشمند کاربران یکی از آن‌ها در کارهای خود بسیار استفاده می کنند که آمارها نشان می‌دهد کاربران در همه جای دنیا تقریباً بیشتر از ۵ ساعت از روز خود را صرف استفاده از تلفن همراه و کار کردن با آن می نمایند که باعث شده است پزشکان و همچنین شرکت گوگل که توانسته است از سیستم عامل اندروید را توسعه دهد نگران شوند و در تلاش آن هستند که راه‌کاری برای بهتر کردن این اوضاع پیدا نمایند.

این نگرانی ها باعث شده است که شرکت گوگل پروژه‌ای به نام سلامت دیجیتال را هدف خود قرار دهد و یک سری تنظیمات و اقدامات لازم برای بهبودی انجام نمایند که این قابلیت را در اندروید نه به بالا قرار داده‌اند و کاربران می توانند از آن استفاده نمایند.

کارکردن با تلفن همراه باعث شده است است که کاربران به آن اعتیاد پیدا کرده و استرس و اضطراب زیادی به آن ها وارد نمایند و در طول زمان باعث اختلالات جسمی اجتماعی و روحی می شوند.

 

Digital well being گوگل چیست؟

Digital well being گوگل چیست؟
Digital well being گوگل چیست؟

عملکرد سلامت دیجیتال

Digital well-being به صورت یک اپلیکیشن در آمده است و کاربران می توانند از طریق آن تلفن همراه خود را کنترل و مدیریت کنند در واقع از طریق این نرم افزار می‌توانید بررسی نمایید که در طول زمان چقدر اعلان دریافت کرده و یا چند بار تلفن همراه خود استفاده می‌کنید و یا حتی به شما نشان می دهد که چند بار تلفن را قفل کرده و آن را باز می کنید و بر اساس اطلاعاتی که به شما می دهد می توانید متوجه شوید که آیا به تلفن همراه خود وابستگی دارید یا خیر و همچنین می توانید متوجه شوید چه زمانی را در این مدت هدر داده اید و بعد از آن این نرم افزار به شما راه‌کارهایی را می دهد تا از این اعتیاد و وابستگی رهایی یابید.

 

قابلیت های نرم افزار سلامت دیجیتال

  • به کاربر نشان می‌دهند از تلفن و برنامه‌های موجود در آن چه میزان استفاده را دارد.
  • این قابلیت را دارد تا کاربر از طریق آن برای برنامه های موجود تایمر گذاشته و این نرم افزار بتواند بعد از گذشت زمان تعیین شده فرد را برای استفاده از آن محدود نمایند.
  • همچنین می‌تواند تمامی نوتیفیکیشن ها خاموش کند و صفحه نمایش و محو نماید تا کاربر بتواند خوابی راحت تر داشته باشد.
  • و یا کاربر می تواند از طریق این نرم افزار اپلیکیشن‌های مزاحم را قطع کرده و یا برای آن زمانی معین کند تا نرم افزار سلامت دیجیتال آن را به صورت خودکار خاموش کند.

 

بهترین اپ های موجود در زمینه سلامت دیجیتال

اگر به نرم افزار digital well-being دسترسی نداشتید می توانید همان امکاناتی که این نرم‌افزار داراست در نرم افزار های دیگر بهره ببرید.

  • نرم افزار your hour

    این نرم افزار یکی از بهترین اپ هایی می باشد که در زمینه سلامت دیجیتال فعالیت کرده و به کاربر این امکان را می دهد تا وابستگی خود را تلفن همراه راه بررسی کرده یکی از اهداف و امکانات موجود در در نرم افزار استفاده نمایند.

  • نرم افزار action dash

    این نرم افزار تقریباً مشابه نرم افزار سلامت دیجیتال می باشد با این تفاوت که در تلفن همراه های بیستلی متناسب بوده و سرعت کیفیت تلفن پایین نمی آورد این نرم افزار امکان محدود کردن برنامه هارا ندارد و فقط می توانید نرم افزار ها را به صورت روزانه زمان بندی کنید.

 

Digital well being گوگل چیست؟ – جمع بندی

در واقع می توان گفت این نرم افزار می تواند اپ هایی که مزاحم و وقت که هستند را شناسایی کنند و امکانات را در دسترس کاربران قرار دهد تا بتوانند برنامه ها را محدود کرده و یا کمتر از آن‌ها استفاده نماید برای استفاده از این نرم افزار کافیست بررسی نمایید و مطمئن شوید اندروید تلفن شما ما نسخه نه بوده و سپس اپلیکیشن آن را از طریق گوگل پلی دانلود و نصب نمایید.

 

 

اگر سوالی در ارتباط با موارد بالا دارید در بخش نظرات همین نوشته آن را برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
با دوستانتان به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code