عضو کانال یوتیوب ما شوید.

گوگل کانتکت یا Google contact چه کاربردی دارد؟

گوگل کانتکت یا Google contact چه کاربردی دارد؟
گوگل کانتکت یا Google contact چه کاربردی دارد؟

گوگل کانتکت یا Google contact چه کاربردی دارد؟

Google contact

دفترچه تلفنی می باشد که می تواند کاملا حرفه ای اطلاعات شما را مدیریت نماید شما می توانید با استفاده از آن اطلاعاتی مانند آدرس نام عکس عکس شغل ایمیل بر روی آن ذخیره نمایید در واقع می توان گفت یک نرم افزاری که از طریق حساب کاربری جیمیل به کاربر اجازه می دهد دوباره نرم افزار شده اطلاعات مورد نیاز خود را در آن ذخیره نمایید با این کار دیگر نگران پاک شدن اطلاعات نمی باشید زیرا پس از پاک کردن آن‌ها جلوگیری می کند همچنین می تواند مخاطبین را شناسایی کند و در صورت تکراری بودن آن، آن‌ها را حذف نماید.

 

گوگل کانتکت یا Google contact چه کاربردی دارد؟

کار با Google contacts

تمام توانند هم از طریق وب سایت و اپلیکیشن از امکانات آن استفاده نمایید اپلیکیشن گوگل کانتکت را می‌توانید طریق گوگل پلی دانلود کرده و با حساب گوگل خود بیان جیمیل وارد نرم افزار شده تا بتوانید از آن استفاده کنید.

 

قابلیت های گوگل کانتکت

  • تمامی نرم افزارهایی که گوگل ساخته است مانند یک زنجیره یک‌دیگر ارتباط دارند به همین دلیل می‌توانند خدماتی کامل را به کاربر ارائه دهد برای مثال اگر شما نرم افزار گوگل کانتکت را بر روی سیستم خود نصب کردید و مخاطبین خود را به آن اضافه نمودید می توانید به مخاطب مورد نظر خود را از طریق آن ایمیل ارسال نمایید.
  • توانایی آن را دارید که مخاطبین و یا شماره تماس های آن‌ها را مدیریت نمایید و در صورت تکراری بودن وقتی آن‌ها را ویرایش کنید.
  • بیان می‌توانید یک لیست گروهی از مخاطبینی که با آن‌ها بیشتر در ارتباط هستید تعیین کرده و یک پیام کلی به همه ی آن ها ارسال نماید تا بتوانید در وقت خود صرفه جویی کنید.

 

ویژگی های نرم افزار Google contacts

  • به کاربران این امکان را می دهد که بتوانند به طور ساده و راحت مخاطبین مورد نیاز خود را به آن اضافه و و همچنین اطلاعاتی شماره ایمیل آن‌ها را تغییر و یا ویرایش کنند.
  • به کاربران این امکان را می دهد زمانی که برای حساب گوگل خورد ذخیره کردید بتوانید بر روی هر بعد از پلتفرم های دیگر به آن اطلاعات های ذخیره شده دسترسی داشته باشید.
  • همچنین می تواند مخاطبینی که تکراری بوده را حذف و یا به طور خودکار به مخاطب مشابه قبلی پیوست دهد.
  • این نرم افزار میتواند سرعت بالایی در ارسال پیام و یا تماس به مخاطب را برای کاربر فراهم نماید.

این اتفاق تقریباً برای همه کاربران افتاده است که شماره در مخاطبین تلفن همراه حذف گردیده و کاربر نتوانسته است آن شماره را برگرداند گوگل کانتکت این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است تا تا کاربران بتوانند به مدت یک ماه آن شماره ای را که حذف کرده اند را برگردانند یکی از مزیت هایی می باشد کاربران را را تشویق به استفاده از این نرم افزار کرده است کاربری که قصد برگرداندن تلفن همراه شخصی را دارد باید از وب سایت گوگل کانتکت این عمل را انجام دهد اما فرقی نمی کند که شماره تماس از وب سایت یا اپلیکیشن حذف شده باشد در هر صورت برای کاربر این امکان وجود دارد تا بتواند شماره مورد نظر خود را پیدا نماید.

 

چگونگی انتقال مخاطبین تلفن همراه  به لپ تاپ

یکی از از دغدغه های کاربرانی که تلفن‌های همراه اندرویدی دارد آن است که  نمی توانند مخاطبین گوشی خود را لپ تاپ های شخصی خود انتقال دهند و بر روی برنامه های دسکتاب خود از آن‌ها استفاده نماید یک روشی که می‌تواند برای کاربر سودمند باشد گوگل کانتکت است که می تواند به کاربر این قابلیت را می دهد که مخاطبین خود را به آن انتقال داده و سپس پس از طریق گوگل درایو اطلاعات را به کامپیوتر خود منتقل نمایند.

روش دیگر این کار آن است که از طریق این نرم افزار وارد حساب کاربری جیمیل خود شوید و اطلاعات خود را به آن اضافه نمایید بعد از زدن دکمه export اطلاعات شما در آن ذخیره شده و می توانید از طریق جیمیلی که بر روی دسکتاب خود دارید به آن دسترسی پیدا نمایید.

 

گوگل درایو چیست؟ Google Drive چه کاربردی دارد؟

 

جمع بندی

به طور کلی می توان گفت مانند مخاطبین تلفن همراه کار می کند با این تفاوت که قابلیت امکانات ویژه ای را برای کاربران ایجاد نماید و کاربران با رابط کاربری آسان و راحت برای کار های خود از امکانات آن بهره ببرند.

 

 

تجربه ی کار خود را با گوگل کانتکت در بخش نظرات بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]