عضو کانال یوتیوب ما شوید.

گوگل ارث چه کاربردی دارد؟ Google earth چیست؟

گوگل ارث چه کاربردی دارد؟ Google earth چیست؟
گوگل ارث چه کاربردی دارد؟ Google earth چیست؟

گوگل ارث چه کاربردی دارد؟ Google earth چیست؟

این نرم افزار تمام کره زمین را به صورت سه بعدی شبیه سازی کرده که کار ماهواره انجام شده است و در جو زمین قرار داده است و یک زمان معین شده از کره زمین تصویر برداری می کند و تصویرهای قبلی را به روز خواهد کرد در حقیقت با استفاده از این نرم افزار کاربران می‌توانند با استفاده از آن تمامی اجزای کره زمین را مانند خشکی ها، دریا ها که حتی خیابان ها، ساختمان ها و تمامی جزئیات یک منطقه را به صورت سه بعدی نمایش می دهد.

در واقع می توان گفت این نرم افزار تمامی اطلاعات جغرافیایی جهان را در دسترس مخاطبان قرار می دهد کاربران می‌توانند تمامی نقشه ها خیابان ها کوچه های کشورهای جهان را مشاهده کرده و به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پبدا کرده و از آن ها استفاده نماید.

کاربران می‌توانند از طریق این نرم افزار به سرتاسر کره زمین پرواز کرده و از امکانات آن بهره مند شوید.

 

گوگل ارث چه کاربردی دارد؟ Google earth چیست؟

گوگل ارث چه کاربردی دارد؟ Google earth چیست؟
گوگل ارث چه کاربردی دارد؟ Google earth چیست؟

 

ابزار های جدید و حرفه ای این نرم افزار

  • کاربران می‌توانند با استفاده از تصاویر موجود در این نرم افزار فیلم بسازند.
  • کاربران از طریق این نرم افزار می توانند تمامی مناطق طبیعی و ارتفاع آن ها را به صورت سه بعدی اندازه گیری نمایند.
  • همچنین می‌توانند از تصویر های موجود در این نرم افزار عکسبرداری کرده و آن‌ها را با وضوح بالا چاپ نمایند.
  • نرم افزار به کاربر این امکان را می دهد تا بتواند از طریق آن با استفاده از تصاویر موجود و موقعیت مکانی نقشه برداری کنند.

 

امکانات نرم افزار گوگل ارث

  • کاربران از طریق این نرم افزار می توانند تمامی جاده ها و مسیرها را به صورت سه بعدی مشاهده کرده و در مورد آن اطلاعاتی کسب نمایند.
  • می‌توانند مدل های سه بعدی کوه ها، پل ها، ساختمان ها و مناظر دیگر را مشاهده کرده و آن ها را با دیگر افراد به اشتراک بگذارند.
  • تمامی جنگل های موجود در سراسر جهان شناسایی کرده که با این کار کاربران توانستند به گونه های مختلف گیاهان پی ببرند و  درباره ی آن ها کاوش کنند.
  • یکی از امکانات دیگر این نرم افزار آن است که کاربران می‌توانند به گذشته سفر کنند و بناهای قدیمی، یخچال های قطبی، تصاویر تاریخی را مشاهده نمایند.
  • یکی دیگر از امکاناتی که در این نرم افزار می توان پیدا کرد آن است که کاربران می توانند بر روی تصاویر مورد علاقه خود صدا گذاری کرده و آن‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارند.
  • همچنین کاربران می‌توانند به اقیانوس ها سفر کرده و یا حتی می‌توانند سواری کنند به کشتی تایتانیک رفته و یا حیوانات داخل اقیانوس ها را مشاهده نمایند.

 

امنیت گوگل ارث

بسیاری از کشورها از جنبه های امنیتی شخصی و ملی نگران امنیت کشور خود هستند که به گفته ی این شرکت نقشه هایی که در گوگل ارث موجود می باشند به روز نشده اند بنابراین افراد نمی توانند به مناطق و منابع جدیدتر دسترسی پیدا کنند که یک سری از کارشناسان این باورند که این نرم افزار مانند یک تروریست و خرابکار عمل می کند زیرا در یک سری از مکان های موجود در گوگل ارث آمریکا تصاویر ماهواره‌ای از کیفیت بالا و دقت بالایی برخوردار است که افراد توانسته با استفاده از این نرم افزار تمامی خیابان ها را با وضوح بالا مشاهده کنند و حتی طرز پوشیدن لباس های مردم و حضور افراد را تشخیص دهند.

 

مقایسه ی گوگل مپ و گوگل ارث

 

جمع بندی

به طور کلی می توان گفت google earth یک نرم افزاری می باشد که توانسته است علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده و در مقابل آن امکانات ویژه ای را در دسترس افراد قرار دهد که حتی باعث شده برای بسیاری از افراد اعتیاد آور شود زیرا کاربران مانند سرگرمی با آن کار کرده می توانند به تمامی فروشگاه ها رستوران ها و کافی شاپ های سراسر جهان دسترسی پیدا کرده و به صورت مجازی سفر کنند.

 

 

تجربیات کار خود را با این سرویس برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 3.2]