عضو کانال تلگرام ما شوید.

ده سرویس برتر مخابراتی دنیا

ده سرویس برتر مخابراتی دنیا
ده سرویس برتر مخابراتی دنیا

ده سرویس برتر مخابراتی دنیا

ده شرکت مخابراتی جهان که هر کدام از این شرکت ها ارزشی بیش از ۵۰ میلیارد دلار دارند و پیش بینی شده است که صنعت ارتباطات گسترش فعالیت های خودش را در سطح جهانی ادامه داده و نیازهای روز افزون تلفن و ارتباط بی سیم جهانی را پشتیبانی کرده افراد زیادی در بازارهای جهانی در حال ثبت نام قراردادهای تلفنی و اینترنتی هستند اما فناوری های جدید ارتباطات در کشورهای توسعه یافته در حال گسترش است که به مشتریان خدمات می دهند که تمام زیر ساخت های آن ها از قبل آماده و مشغول  سرویس دهی در سراسر جهان هستند.

 

ده سرویس برتر مخابراتی دنیا

در دوسال گذشته اپراتورها از لحاظ پیشرفت در بازار به موقعیت بسیار مناسبی دست یافتند که درآمدی معادل ۱.۸ تریلیون دلار داشته اند  که در این مقاله آن ها را به شما معرفی می کنیم.

 1. شرکت China Mobil Ltd

  از نظر تعداد مشترکین پیشروترین شرکت در چین می باشد که بیش از ۹۰۰.۲۵ میلیون مشتری در سال ۲۰۱۹ داشت که برترین شرکت ارتباطات در جهان است ارزش بازار این شرکت در سال ۲۰۱۹ حدود ۲۱۷.۵ میلیون دلار نسبت به سال های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ رشد ۴.۵ درصدی داشته است که سود آن کاملا خالص می باشد.

 1. شرکت Verizon Communications

  بزرگترین شرکت ارتباط از راه دور در ایالات متحده می باشد که در سال ۲۰۱۹ ارزش آن حدود ۲۲۱ میلیارد دلار قیمت داشت که شرکت Verizon در سال ۲۰۰۰ در شهر نیویورک شروع به فعالیت کرد که نام آن برگرفته از Get Crop و Bell Atlantic Crop است Verizon در سال ۲۰۱۵ با AOL خرید شرکت آمریکایی سرویس دهنده اینترنتی خودش را کامل کرد و در حال حاضر در بیش از ۱۵۰ کشور جهان فعالیت می کند.

 1. شرکت AT&T

  این شرکت دومین شرکت بزرگ ارتباطات از راه دور در ایالات متحده می باشد خدمات صوتی را ۲۰۰ کشور جهان ارائه می دهد که در حال حاضر بیش از ۳۴۰۰۰ کانون وای فای را در اختیار خود قرار داده که در سال ۲۰۱۹ حدود ۲۱۱ میلیارد دلار ارزش داشت ۳۵۵ میلیون نفر سرویس رسانی میکند این شرکت در سال ۲۰۱۷ با یک برنامه ریزی مناسب برای گسترش بیشتر اینترنت یک سرویس فوق العاده سریع اینترنت را ۵۶ نقطه شهری گسترش داد همچنین این شرکت اجازه می دهد تا مشتریان امکان ارائه خدمات بیشتری را در همان بستر داشته باشند.

 1. گروه Vodafone Plc

  دفتر مرکزی این شرکت در انگلستان قرار دارد  در سال ۲۰۱۸ به بیش از ۵۰۰ میلیون مشتری تلفن همراه را سرویس‌ دهی می کرد ارزش بازار این شرکت از سال نو ۲۰۱۹ تاکنون حدود چهار میلیارد دلار بوده است که از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۴ سه شرکت One, Wireless Worldwide,Kabel Deutschland را به تصاحب خود درآورد که درآمد آن ها از طریق فروش بسته های اینترنتی موبایل به دست می آید که وودافون با ارزش ترین برند انگلستان و بیشترین استفاده موبایل در ۲۶ کشور جهان را دارند.

 1. Nippon Telegraph & Telephone Crop

  این شرکت مهد اتصالات بسیار سریع اینترنت که در ژاپن تاسیس شد و ارزش آن در سال ۲۰۱۹ حدود ۸۰ ۵۶۴ میلیارد دلار بود که ارتباطات در ژاپن درمجموعه فیبر می باشد و هزینه زیادی در این زمینه برای توسعه ارتباطات صرف می کند ژاپن هزینه زیادی برای ارتباطات و فیبر نوری دارد که بیشتر درآمد خود را از طریق اتصالات اینترنتی به دست می‌آورد هم چنین برای مشتریان خود دنبال خدمات رایانش ابری است که بزرگترین سرویس دهنده بدون حمایت دولت می باشد.

 1. گروه Softbank Crop

  این شرکت از سال ۱۹۸۱ در حوزه توزیع کننده بسته های نرم افزاری شروع به فعالیت کرد خدمات ارتباطی تجهیزات نیازهای فردای آن جهان را تامین می کند ارزش این شرکت در سال ۲۰۱۹ حدود ۹۸۷۸۵ میلیارد دلار بود که Softbank سهام خودش را در حوزه خدمات تلفن آمریکایی اسپرینت گسترش داد و همچنین ۸۴.۷٪ مدیریت یاهو را به خودش اختصاص داد.

 1. Deutsche Telekom Ag

  این شرکت با حضور در بیش از ۵۰ کشور جهان فعالیت می کرد و حدود ۱۶۰ میلیون مشتری داشت که خدمات تلفن همراه را ارائه می‌ دهد ارزش این شرکت در اوایل سال ۲۰۱۹ حدود ۶۷ میلیارد دلار بود  که دو سوم درآمد آن در خارج از آلمان تولید شد که Telekom  به دنبال ایجاد یک شبکه شبکه کارآمد بود که نیازهای باند را برآورده کند که در سال ۲۰۱۳ اولین شرکت ارتباط از راه دور تبدیل شد که گوشی هوشمند خود را سیستم عامل فایرفاکس ارائه داد که در سال ۲۰۱۵ یک شبکه استاندارد اروپایی را راه اندازی کردند که توسعه زیرساخت‌های مرکزی را در سطح جهان اجرا کرد.

 1. Telefonica S.A

  از اسپانیا سرچشمه گرفت  و در سال ۲۰۱۸ در ۲۴ کشور جهان حضور داشت که پایگاه مشتریان آن در آمریکای لاتین متمرکز بود و ارزش آن چیزی حدود ۴۳ میلیارد دلار بود که محصولات و خدماتی شامل پردازش ابری، خدمات صدا و خدمات امنیتی را ارائه می‌ دهند که یکی از بزرگترین سرویس ها در بازار تجارت می باشد.

 1. America Movil

  شرکت مکزیکی در سال ۲۰۱۷ تقریبا۲۸۰ میلیون مشترک تلفن همراه خدمات را ارائه داده است که در کل پوشش پهنای باند تلویزیون فعالیت می کند که در اوایل سال ۲۰۱۵ قیمت این بازار ۵۲.۵۰۵ میلیارد دلار بود که در سال های گذشته بسیار کمتر است چون این شرکت  با مجموعه قوانین ضد کنگلومرا برای از بین بردن ارتباطات از راه دور ارتباط دارد.

 1. مخابرات چین

  یک شبکه دولتی که خدمات تلفن ثابت را به ۱۹۴ میلیون نفر در شروع کار ارائه داد که بر اساس گزارشی در سال ۲۰۱۸ استفاده از خدمات تلفن همراه این شرکت به ۳۰۳ میلیون نفر رسیده که پهنای باند آن به ۱۴۵ میلیون افزایش یافت که ارزش این شرکت در سال ۲۰۱۹ به طور تقریبی۴۲ میلیارد دلار بود و دفتر این شرکت در شهر پکن واقع شده است.

 

معرفی پایگاه های اطلاعاتی مهم دنیا

 

جمع بندی
سرویس برتر مخابراتی
سرویس برتر مخابراتی

تقاضای استفاده از اینترنت در حال توسعه است که بخش بزرگی از نظم نوین جهانی است که با استفاده از پیشرفت تکنولوژی به سمت جهانی شدن می رود که هرچه از اینترنت استفاده بیشتری شود قیمت این رویس ها بیشتر شده و برای بهتر شدن و بالا رفتن ارزششان تلاش می کنند تا بتوانند خدمات بهتری را برای کاربران ارائه دهند که در حین استفاده دچار مشکلاتی نشوند و مورد رضایت قرار گیرند.

 

 

اگر تجربه ی استفاده از خدمات هر یک از این ده سرویس برتر مخابراتی دنیا را دارید در بخش نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]