عضو کانال یوتیوب ما شوید.

Formspree و همه چیز درمورد آن!

Formspree چیست و چگونه کار می‌کند؟

Formspree یک فرم پشتیبان، API و سرویس ایمیل برای فرم‌های HTML است. استفاده از سرویس Formspree ساده‌‌ترین راه برای جاسازی فرم‌های سفارشی تماس با ما، فرم‌های سفارش یا فرم ضبط ایمیل در وبسایت و یا بلاگ‌های شخصی است. همچنین Formspree یک راه عالی برای ساخت فرم‌های ساده و جمع آوری داده‌ها از کاربران است بدون آن که بخواهید زمان زیادی را صرف شخصی سازی کردن آن بکنید. چند نمونه از آنچه می‌توانید با استفاده از Formspree API بسازید شامل فرم تماس برای وب سایت شما، فرم بازخورد برای مشتریان شما و نظرسنجی برای کاربران وبسایت شما است. استفاده از این سرویس تا 50 ایمیل در ماه رایگان است.

 

امنیت و حریم خصوصی در Formspree

Formspree توسط یک حسابرس شخص ثالث مستقل ممیزی شده است. Formspree توسط موسسه حسابداران رسمی آمریکا (AICPA) برای ارزیابی کنترل‌های سازمان‌های خدماتی مرتبط با معیارهای خدمات اعتماد تایید شده است و می‌توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید. کاربران شما می‌توانند مطمئن باشند که اطلاعاتشان محفوظ خواهد ماند، همچنین شما نیز بابت نشت اطلاعات مربوط به کسب و کار و یا وبسایت خود نگران نخواهید شد.

 

آیا استفاده از Formspree رایگان است؟

Formspree برای 50 ارسال در ماه رایگان است.

formspree

پلن‌های متنوعی برای استفاده از Formspree وجود دارد که برای اطلاع از این پلن‌ها می‌توانید به وبسایت formspree.io مراجعه کرده و شرایط را بررسی کنید.

 

چگونه یک Formspree ایجاد کنیم؟

  • ابتدا وارد وبسایت شده و از صفحه اصلی وارد get started شوید.
  • یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید و New Form را انتخاب کنید.

  • عملکرد فرم خود را به روز کنید. نقطه پایانی فرم را در حساب Formspree خود جایگزین کنید.
  • ویژگی نام را روی هر تگ ورودی تنظیم کنید. Formspree هر فیلد با ویژگی نام را ذخیره می‌کند.

 

تفاوت Typeform و Formspree چیست؟

توسعه دهندگان Formspree را به عنوان “فرم‌های HTML کاربردی برای سایت استاتیک شما” توصیف می‌کنند. Formspree یک فرم پشتیبان، API و سرویس ایمیل برای فرم‌های HTML است که ساده‌‌ترین راه برای جاسازی فرم‌های سفارشی تماس با ما، فرم‌های سفارش، یا فرم‌های ضبط ایمیل برای وبسایت است. از سوی دیگر، Typeform به عنوان “فرم‌ها و نظرسنجی‌ها برای مردم” توضیح داده شده است.

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]