تبلیغات
میهن وب هاست

درباره ما

تاریخچه وبسایت CamelCase :

وبسایت CamelCase در تاریخ ۲۲ اسفند سال ۱۳۹۴ خورشیدی زمانی که همه ی ایرانیان در هیاهوی نوروز باستانی بودند آغاز به کار کرد.

 

درباره نویسندگان وبسایت CamelCase :

در این وبسایت اندوخته های برنامه نویسی نویسندگان این وبسایت به صورت مطالب در این وبسایت ارایه خواهد شد و با توجه به اینکه قصد انتشار مطالب اختصاصی را داریم شاید بروز رسانی کندتری داشته باشیم. ( البته علت این موضوع کم بودن تعداد نویسندگان فعلی می باشد. )

 

مفهوم نام وبسایت CamelCase :

نگارش شتری (به انگلیسی: Camel Case) عمل نوشتن ترکیبی کلمات و یا عبارات است که در برنامه‌نویسی رایانه کاربرد دارد. به‌صورتی که هر کلمه به جز کلمهٔ اول با حرف بزرگ آغاز می‌شوند و بقیه حروف آن کلمه با حروف کوچک نوشته می‌شوند. مثلا کلمات powerPoint و iPhone با نگارش شتری نوشته شده‌اند. در مستندات میکروسافت در ویرایش شتری همیشه حرف اول با حروف کوچک نوشته می شود.

 

سال اول فعالیت :

در سال اول حدود ۴۷۰ نوشته در موضوعات مختلف تهیه کردیم که بیشتر موضوعات عمومی بودند؛ در این سال با بررسی موارد و نقاط ضعف در پی افزایش کاربران خود بودیم و در شبکه های اجتماعی فعالیت چندانی نداشتیم و فقط به وبسایت خود تکیه کردیم.

 

سال دوم فعالیت :

همزمان با شروع سال دوم فعالیت وبسایت CamelCase سعی کردیم تا مطالب و زیبایی سایت را دگرگون کنیم و پیشرفت های بیشتری فکر کنیم. مطالب قدیمی و بی کیفیت حذف شدند و با مطالب جدیدتر در کنار شما قرار گرفتیم. در سال پیوند بهتری با شبکه های اجتماعی پیدا کردیم و از به لیست مواردی که قصد انجام آن ها را داشتیم رسیدیم.

 

سال سوم فعالیت :

در سال سوم فعالیت سایت سعی کردیم موضوعات جدیدتری که این روزها بیشتر مورد علاقه ی کاربران هستند را برای شما به اشتراک بگذاریم.

سرورهای سایت را در 22 مرداد ماه 1397 به داخل ایران منتقل کردیم.

بعد از سه سال فعالیت سایت ما بالاخره تصمیم گرفتیم برای اولین بار وبسایتمان را وارد فرآیند یازدهمین جشنواره ی وب ایران کنیم.

 

سال چهارم فعالیت :

بخش فروشگاه محصولات و انجام پروژه های دانشجویی راه اندازی شد و محتوا گذاری با سرعتی بیشتر از قبل در حال انجام است.

در 12 مهرماه سال 1398 سایت مجهز به پروتکل https شد.

 

 

برای ارتباط با ما از صفحه ی تماس با ما ارتباط خود را با ما برقرار کنید؛ با علاقه ی قلبی حاضر به پاسخگویی شما خواهیم بود.

با آرزوی پیشرفت روزافزون با شما کاربران؛