عضو کانال یوتیوب ما شوید.

صفر تا صد آموزش برنامه نویسی کودکان

آموزش برنامه نویسی کودکان توضیح: آموزش کدنویسی برای کودکان و نوجوانان
آموزش برنامه نویسی کودکان توضیح: آموزش کدنویسی برای کودکان و نوجوانان

آیا تا به حال به مزایای آموزش برنامه نویسی کودکان یا کدنویسی برای بچه ها فکر کرده اید؟ یادگیری برنامه نویسی برای کودکان یکی از ضروری ترین مهارت های قرن بیست و یکم است. یادگیری برنامه نویسی کودکان، به بچه ها کمک می کند تا در دنیایی که فناوری در آن همه جا وجود دارد، برای آینده آماده تر باشند.

یادگیری کدنویسی به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا یکی از جنبه‌های دنیای دیجیتالی را که در آن زندگی می‌کنیم بهتر درک کنند و از جهاتی برای آن آمادگی بیشتری پیدا کنند. هدف از یادگیری کدنویسی و آموزش برنامه نویسی کودکان دیگر محدود به تبدیل شدن به یک کدنویس ماهر و رفع نیازهای بازار کار نیست. کودکان را قادر می سازد در تمام جنبه های زندگی پیشرفت کنند.

 

مزایای کدنویسی و آموزش برنامه نویسی به کودکان می تواند به طور شگفت انگیزی گسترده باشد. وقتی نوبت به آماده‌سازی فرزندانتان برای آینده از سنین پایین می‌رسد، یادگیری کدنویسی و آموزش برنامه نویسی کودکان درها را به روی فرصت‌های زیادی برای کسب مهارت‌های زندگی و کشف فرصت‌های شغلی باز می‌کند.

 

معرفی سایت آموزش برنامه نویسی کودکان

اگر می خواهید آموزش برنامه نویسی برای کودکتان را به صورت تخصصی شروع کنید ، به شما توصیه میکنم نگاهی به سایت ایرانیان سایبر بیاندازید . ایرانیان سایبر با آدرس www.iraniancyber.com به آموزش برنامه نویسی کودکان به صورت تخصصی می پردازد. آنها در 3 سطح مختلف با توجه به رده سنی بچه ها به آموزش می پردازند. بهترین حالت آموزش درس های برنامه نویسی این است که به گروه سنی توجه شود.

 

برنامه نویسی کودکان

سطح برنامه نویسی کودکان با ارائه 4 دوره متقاوت و جذاب برنامه نویسی اسکرچ , آموزش اپ اینونتور, آموزش پایتون, آموزش الگوریتم و فلوچارت برای گروه سنی 8 تا 11 سال می باشد.

برنامه نویسی اسکرچ یک زبان برنامه نویسی مبتنی بر بلوک است که کودکان به راحتی می توانند مفاهیم اولیه برنامه نویسی را درک کنند. با یادگیری برنامه نویسی اسکرچ کودکان می توانند به راحتی بازی سازی را نیز یاد بگیرند و بازی که در ذهن خود طراحی می کنند به اجرا دراورند.

 

برنامه نویسی مقدماتی

اگر فرزند شما 12 تا 15 سال دارد پیشنهاد ما برنامه نویسی مقدماتی است دوره های سطح برنامه نویسی مقدماتی ایرانیان سایبر شامل دوره مبانی برنامه نویسی و طراحی سایت است. در دوره مبانی برنامه نویسی دانش آموزان می توانند به صورت واقعی وارد دنیای کدنویسی شوند و به صورت کاملا منطقی کدنویسی کنند و در دوره طراحی سایت نیز HTML , CSS آموزش داده می شود.

 

برنامه نویسی پیشرفته

در سطح برنامه نویسی پیشرفته که شامل رده سنی 15 تا 18 سال می شود زبان برنامه نویسی جاوا و پایگاه داده آموزش داده می شود بعد از گذراندن این سطح دانش آموزان می توانند وارد بازار کار شوند و کسب درآمد کنند.

 

صفر تا صد برنامه نویسی کودکان

ایرانیان سایبر با آموزش صفر تا صد برنامه نویسی کودکان و نوجوانان به دنبال ایجاد نیروی کار متخصص و با تجربه برای آینده است. در برنامه نویسی تجربه خیلی مهم است. برنامه نویسانی که از سنین کودکی برنامه نویسی را شروع کرده اند و در این مسیر مداومت داشته اند.، در جوانی از تجربه بالایی برخوردار هستند و می توانند خوش بدرخشند.

طرح درس برنامه نویسی ایرانیان سایبر بلند مدت و با هدف آمادگی نوجوانان برای ورود به باز کار برنامه نویسی در سنین جوانی است. این سایت با تمرکز بر روی زبان برنامه نویسی جاوا و SQL به آماده سازی بچه ها می پردازد. شایان ذکر است جاوا یکی از برترین زبان های برنامه نویسی است که بازار کار خوبی در ایران و جهان دارد.

 

مزایای آموزش برنامه نویسی کودکان

کدنویسی خلاقیت کودکان را پرورش می دهد

آموزش برنامه نویسی کودکان مهارت های حل مسئله را توسعه می دهد

یادگیری برنامه نویسی، ریاضیات را سرگرم کننده تر و جذاب تر می کند. ریاضی و آموزش برنامه نویسی کودکان مرتبط هستند.

کدنویسی تفکر محاسباتی را تقویت می کند

کدنویسی باعث ارتقای یادگیری می شود

بهترین سن برای آموزش برنامه نویسی به کودکان توضیح: جه سنی برای آموزش برنامه نویسی بچه ها مناسب است
بهترین سن برای آموزش برنامه نویسی به کودکان توضیح: جه سنی برای آموزش برنامه نویسی بچه ها مناسب است

 

بهترین سن برای آموزش کدنویسی به بچه ها چه سنی است؟

هر کودکی ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد. آنها می توانند چیزهای مختلفی را با روش های مختلف اتخاذ کنند. کارشناسان معتقدند که کودکان باید کدنویسی را در سنین پایین بیاموزند و آموزش کدنویسی بچه ها را شروع کنند. به گفته MIT، بهترین سن برای کودکان جهت شروع یادگیری زبان‌های کدنویسی مانند اسکرچ از سن 8 سالگی است.

افراد اغلب از طریق بازی‌های منطقی مختلف که به شبیه‌سازی مهارت کدنویسی کمک می‌کنند، به این امر دست می‌یابند. پس از مدتی، می توانید به تمرینات سخت تر بروید.

همچنین دوره های برنامه نویسی مختلفی در دسترس است که از یک رویکرد مبتنی بر تحقیق پیروی می کنند و ثابت کرده اند که مهارت های دنیای واقعی را آموزش می دهند که می تواند به طور موثر کودک شما را درگیر کند.

 

چگونه در کلاس های برنامه نویسی کودکان ثبت نام کنم؟

برای این منظور عبارت ایرانیان سایبر را در گوگل سرچ کنید. پس از ورود به سایت در صفحه ثبت نام ، با توجه به رده سنی فرزندتان اقدام به ثبت نام در کلاس های برنامه نویسی مورد نظرتان بفرمایید. حتی اگر قصد شرکت در کلاس ها را ندارید از مشاوره رایگان ایرانیان سایبر استفاده نمایید.

در دوره های برنامه نویسی کودکان ، به بچه ها کمک می شود تا با ارائه بهترین تجربه کدنویسی آنلاین در کلاس، مهارت‌های کدنویسی خود را توسعه دهند و فواید برنامه نویسی شامل حال کودکان در هر سنی که هستند بشود.

کدنویسی به کودکان اجازه می دهد تا چیزی برای خود بسازند. کدنویسی آنها را قادر به انجام هر کاری می‌کند، از ساخت بازی‌ها و برنامه‌ها، طراحی انیمیشن و بسیاری موارد دیگر. و، البته، سرگرم کننده است!

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 10 میانگین: 3.6]