عضو کانال تلگرام ما شوید.

خطای REST API و loopback در وردپرس

خطای REST API و loopback وردپرس
خطای REST API و loopback وردپرس

خطای REST API و loopback در وردپرس

در نسخه های جدیدتر وردپرس یک بخش با نام site health که احتمالا در نسخه ی فارسی وردپرس آنرا با نام سلامت سایت مشاهده می کنید؛

در این نوشته به بررسی دو خطای رایج در این بخش که برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس رخ می دهد می پردازیم.

اگر علاقه مند به رفع خطای The REST API request failed due to an error و رفع خطای Your site could not complete a loopback request در سایت وردپرسی خود دارید حتما این نوشته را مطالعه کنید تا با روشی خیلی ساده این دو خطای ساده را با شما حل کنیم.

 

خطای REST API و loopback در وردپرس

رفع خطای REST API در وردپرس

خط این مشکل با خطای رایج The REST API request failed due to an error در بخش سلامت سایت وردپرسی شما مشاهده می شود که اگر نسخه ی وردپرس شما فارسی باشد این خطا با متن درخواست REST API به دلیل یک خطا ناموفق شد. مشاهده خواهد شد.

برای رفع این مشکل می توانید افزونه ی WP REST API Controller را از مخزن وردپرس دانلود کنید و روی سایت وردپرسی خود نصب کنید؛ البته می توانید به صورت خودکار از داخل پنل سایت وردپرسی خود نصب کنید.

لینک دانلود : افزونه ی WP REST API Controller

 

رفع خطای loopback در وردپرس

این مشکل معمولا به دلیل تداخل افزونه های مختلف سایت وردپرس شما رخ می دهد؛

خطای مورد نظر با متن Your site could not complete a loopback request در بخش سلامت سایت به شما نمایش خواهد داده شد که اگر سایت وردپرس شما زبان فارسی باشد این خطا با متن سایت شما نمی‌تواند درخواست loopback را کامل کند نمایش داده خواهد شد.

برای رفع این مشکل تمام افزونه های سایت خود را غیرفعال کنید؛

پیشنهاد نویسنده: آموزش غیرفعال کردن دستی افزونه ها در وردپرس را مشاهده کنید.

شما می توانید از دو روش دستی و یا از داخل پنل وردپرس تمام افزونه های خود را غیرفعال کنید.

بعد از غیرفعال کردن افزونه از بالا به ترتیب افزونه ها را فعال کنید و بخش سلامت سایت را مشاهده کنید و متوجه شوید کدام افزونه این مشکل را برای سایت شما ایجاد کرده است و در صورتی که هر افزونه ای این مشکل را برای شما ایجاد کرده است آنرا غیرفعال کنید یا به طور کامل حذف کنید.

اگر افزونه ی مورد نظر روری می باشد از افزونه های جایگزین در وردپرس استفاده کنید و مشکل مورد نظر را به سادگی و بدون ایجاد مشکل های بیشتر رفع کنید.

 

اگر روش های بهتری برای حل مشکل های بالا در دسترس دارید در بخش نظرات همی نآموزش برای ما بنویسید تا با نام خودتان آنرا منتشر کنیم و دیگران نیز ا تجربیات شما استفاده کنند.

سلامت باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 3.4]