شت کوین چیست؟

شت کوین چیست؟

شت کوین این یک رمز ارز می باشد که برای سرمایه گذاری یک گزینه بد قرار گرفته است در واقع یک نوع اصطلاح می‌باشد که برای توکن هایی که هیچ هدف خاصی ندارند به کار می رود که اگر کاربران از سرمایه‌گذاران در ارز های دیجیتال مدت زمانی را صرف نمایند به این اصطلاح آشنایی پیدا خواهند کرد.

بیت کوین این سال ۲۰۰۹ تولید شده است است و به نظر می رسد اندکی بعد از تولید آن اصطلاح شت کوین در بین کاربران رواج پیدا کرده است دلیل خاصی برای تعیین نام اختصاری وجود ندارد و رسانه های اجتماعی یک کلمه کوتاه و مختصر را را برای توکن سرمایه گذاری بد  از آن استفاده می کنند.

 

شت کوین چیست؟

شت کوین چیست؟
شت کوین چیست؟

شت کوین ها به دلیل این که حجم کوچکی از بازار را به خود اختصاص داده‌اند می توانم برای کاربران پرسودترین و یا پر ریسک ترین سرمایه گذاری بگیرند.

زیرا ممکن است کاربران سود زیادی را دریافت کنند و یا تمام پول خود را از دست بدهند می توان این‌گونه بیان کرد که شت کوین شما ایجاد یک پامپ سوختگی شود و یا چیزی که شما سرمایه گذاری کردی شت کوین نباشد و شما کوین های با ارزش و سرمایه گذاری کرده باشید.

زمانی که کاربران بخواهند طبق یک هدف مشخص کوین های خود را بفروشند توانسته اند طبق گفته های بالا سود زیادی را کسب نمایند و بیشترین بازدهی را برای خود اختصاص دهند به همین دلیل کاربران می‌توانند با حداقل سرمایه بهترین بازخورد را داشته باشند اگر بتوانند اهداف مشخصی را برای خود تعیین نماید.

 

راه هایی برای تشخیص یک شت کوین واقعی

کاربرد واقعی کوین هارا تشخیص دهید زیرا کلاهبردارانی هستند که برای جذب سرمایه گذاران مشکلاتی را مطرح می کنند که حتی وجود خارجی ندارند بنابراین بیشتر کوین هایی که در بازار وجود دارند بر این مدعی هستند که می‌توانند مسئله های بزرگی را برطرف نمایند پس حتما به این موضوع توجه نماید:

  • در واقع می توان گفت شت کوین این یک اصطلاح است که برای کوین هایی که هیچ‌گونه توزیع ثروت و یا کیفیت و حاکمیت و ارزش واقعی نداشته باشند به کار می رود.
  • شت کوین ها نمی‌توانم در دراز مدت برای افراد سود و خوشبختی بیاورد.
  • امروز و هر دقیقه ای که میگذرد یک شت کوین جدید به بازار عرضه می‌شود.
  • کاربرانی که شت کوین را نگهداری می کند کار بی فایده ای را انجام می دهند.
  • هر کوینی که وجود دارد شت کوین می باشد.

 

سرمایه گذاری خطر پذیر چیست؟

 

تیم ناشناس

اگر می خواهید در یک پروژه سرمایه گذاری کنید به تیم هایی که این کارها را انجام می دهند توجه نمایید زیرا کسانی که در تیم های معمولی یک پروژه عادی را انجام می دهند لزومی ندارد این پروژه ها را خصوصی نمایند و تنها دلیل خصوصی کردن آن پنهان کردن چیزی می باشد هرگز در پروژه هایی که اعتبار صاحبان نمی توانید ببینید سرمایه گذاری نکنید همچنین یک سری از گروه های مشاورین وجود دارند که به دلیل بزرگ بودن گروهشان هزینه زیادی را برای کار خود دریافت می کند به همین دلیل برای انتخاب یک مشاور به محصولی که ارائه می‌دهند توجه نمایید و اسامی آن‌ها را دنبال نکنید.

 

زمان ایجاد

از کوین هایی که جدیدا وارد بازار شده‌اند دوری کنید زیرا نمی‌توانید ارزیابی درست و دقیقی از شرکت آن داشته باشید تمامی کوین ها و سهام های برتر چند سال طول کشیده است تا بتوانند جایگاه خوبی را در بین کوین ها قرار بگیرد.

 

صفحات بزرگ

بیشتر صفحات بزرگ در توییتر وجود دارد شت کوین هایی با ارزش موجود در بازار را شیلینگ خواهند کرد و زمانی که هواداران خود را به خریدن کوین ها ترغیب و تشویق می کنند می‌توانند جیب های خود را از طریق آن‌ها پر کرده و کلاهبرداری نمایند.

 

نظر نویسندگان در ارتباط با نمونه های سرمایه گذاری

  • بیت کانکت: سعی کنید شت کوین خود را بفروشید و دوباره اقدام نمایید.
  • لایت کوین: یک شت کوین می باشد ولی می توانید آن را نفروشید.
  • داج کوین: یکی از بزرگ ترین شت کوین ها می باشد اما کاربران می توانند برای پامپ های سالانه از آن ها بهره ببرند.
  • تتر: یک شت کوینی است که کاربر می تواند با دلار معامله نماید.
  • بیت کوین: می تواند حکم یک پادشاه باشد مانند یک طلا برای یک فرد باشد.

 

جمع بندی

به طور کلی می توان گفت همه کوین ها یک نوع شت کوین بوده و افرادی که می‌خواهند سرمایه گذاری کند بهتر است بر روی کوین های سرمایه گذاری کنند که خطر و ریسک کمتری دارند یک سری از افراد هم هستند که می خواهند کوین های ارزان‌تر خریداری کرده را در کوتاه مدت به سود برسند و از آن مسیر خارج بشوند اما باید بسیار مواظب بوده زیرا این روش روشی نا امن می باشد و بهتر است از این روش استفاده نشود.

 

 

تجربیات خود را در ارتباط با این نوع بازار سرمایه در بخش نظرات همین نوشته برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
با دوستانتان به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code