عضو کانال یوتیوب ما شوید.

Synthesia چیست؟

آشنایی با حرفه‌ای‌ترین گوینده در سراسر جهان، Synthesia!

با سرعت فعلی نوآوری، به نظر‌‌‌‌ می‌رسد فناوری‌‌‌‌‌های هوش مصنوعی هر چند هفته یکبار بهبود‌‌‌‌ می‌یابند. به دنبال این موج نوآوری، مجموعه جدیدی از ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی وجود دارد که امیدوار است کاربرانی را که ممکن است زمان یا منابع لازم را نداشته باشند، توانمند کند. تولید محتواهای ویدیویی می‌تواند یک تلاش پرهزینه و وقت گیر باشد. سرمایه گذاری بر روی تجهیزات مناسب استودیو و استخدام استعدادهای مناسب چه در دوربین و چه خارج از دوربین‌‌‌‌ می‌تواند منابع ارزشمند زیادی را به خود اختصاص دهد. با این حال، پیشرفت‌ها در الگوریتم‌های تبدیل متن به گفتار و ویدیوهای تولید شده با هوش مصنوعی شروع به ارائه راه‌حل جایگزین کرده‌اند. یکی از این موارد بدون شک Synthesia است که به طور گسترده امروزه توسط تمام کسانی که کسب و کار و علایقشان به تولید محتوا گره خورده، کمک بزرگی کرده است.

 

صفر تا صد Synthesia

سنتز یک پلتفرم تولید ویدیو با هوش مصنوعی است که به کاربران اجازه می‌دهد با آواتارهای هوش مصنوعی ویدیوهای جذاب بسازند. ماموریت Synthesia که در سال 2017 توسط تیمی از محققان و کارآفرینان هوش مصنوعی تأسیس شد، توانمندسازی همه برای تولید محتوای ویدیویی است.

تیم آنها امیدوار است به افرادی دسترسی پیدا کند که به میکروفون یا دوربین‌‌‌‌‌های حرفه‌‌‌‌‌‌ای دسترسی ندارند. Synthesia از نرم افزار هوش مصنوعی برای شبیه سازی ویدیوهای واقعی و بازیگران واقعی استفاده‌‌‌‌ می‌کند. این پلتفرم نیاز به گروه‌‌‌‌‌های فیلمبرداری، استودیوها و بازیگران را از بین‌‌‌‌ می‌برد. با Synthesia، ایجاد محتوای ویدیویی اکنون به سادگی نوشتن یک ایمیل است.

این پلتفرم از بیش از 120 زبان پشتیبانی می‌کند که به تیم‌های جهانی اجازه می‌دهد تا به سرعت محتوای ویدیویی را به ده‌ها زبان بدون صرف زمان و منابع اضافی توسعه دهند.  قابلیت‌‌‌‌‌های Synthesia برای محتوای ویدئویی مرتبط با کسب و کار بهترین استفاده را دارد. به عنوان مثال، سازمان‌‌‌‌‌ها می‌توانند از Synthesia برای تولید فیلم‌‌‌‌‌های آموزشی برای یادگیری و توسعه اعضای خود استفاده کنند. محتوای ویدیویی در مقایسه با راهنماهای مکتوب باعث افزایش مشارکت کارکنان‌‌‌‌ می‌شود. علاوه بر این، آواتارهای هوش مصنوعی و الگوریتم‌‌‌‌‌های تبدیل متن به گفتار Synthesia، تولید آن را بسیار ارزان‌تر‌‌‌‌ می‌کند.

همچنین Synthesia به کاربران امکان دسترسی به بیش از 85 آواتار هوش مصنوعی را‌‌‌‌ می‌دهد. هر آواتار از یک بازیگر واقعی الگوبرداری شده است که به Synthesia اجازه استفاده از شباهت خود را برای ویدیوهای مرتبط با تجارت داده است. Synthesia طیف وسیعی از آواتارها را در محدوده سنی و قومیت‌‌‌‌‌های مختلف ارائه‌‌‌‌ می‌دهد.

پس از این که کاربران یک آواتار مجازی را انتخاب کردند، Synthesia از شبکه‌‌‌‌‌های عصبی برای تولید ویدئویی با کیفیت بالا با نگاه و حرکات واقعی استفاده‌‌‌‌ می‌کند. پس از تصمیم گیری در مورد آواتار، کاربران همچنین‌‌‌‌ می‌توانند از میان طیف گسترده‌‌‌‌‌‌ای از صداهای هوش مصنوعی انتخاب کنند. Synthesia از بیش از 120 زبان مختلف با صدای مردانه و زنانه پشتیبانی‌‌‌‌ می‌کند. این صداهای هوش مصنوعی به شما این امکان را‌‌‌‌ می‌دهد که به سرعت نسخه‌‌‌‌‌های مختلفی از محتوای ویدیویی خود را تولید کنید که با زبان اول مخاطبان شما مطابقت دارد.

یکی دیگر از ویژگی‌‌‌‌‌های چشمگیر مجموعه گسترده قالب‌‌‌‌‌های ویدئویی Synthesia است. کاربران‌‌‌‌ می‌توانند قالبی را انتخاب کنند که به بهترین وجه مناسب مورد استفاده آنها باشد. Synthesia حتی گزینه‌‌‌‌‌‌ای را برای اضافه کردن پس زمینه، تصویر، ویدئو و دارایی‌‌‌‌‌های صوتی خود به این قالب‌‌‌‌‌ها ارائه‌‌‌‌ می‌دهد. به عنوان مثال، می‌توانید قالب ویدیوی شرکتی حرفه‌ای آنها را انتخاب کنید و پس‌زمینه پیش‌فرض را با نام تجاری شرکتی خود جایگزین کنید. بسیاری از موارد استفاده برای تولید ویدیو شامل ضبط صفحه نمایش شخص است. به عنوان مثال، هنگام ایجاد آموزش در مورد نحوه استفاده از یک نرم‌افزار خاص، معمولاً به فیلم واقعی شخصی که این ابزار را امتحان می‌کند نیاز دارید. در حالی که راه حل‌‌‌‌‌های نرم افزاری اختصاصی زیادی برای ضبط صفحه نمایش شما وجود دارد، Synthesia آن را بخشی از گردش کار شما‌‌‌‌ می‌کند.

 

آیا استفاده از Synthesia رایگان است؟

برنامه شخصی Synthesia 30 دلار در ماه هزینه دارد. کاربرانی که در این طرح مشترک‌‌‌‌ می‌شوند به طور خودکار 10 اعتبار ویدیو برای استفاده دریافت‌‌‌‌ می‌کنند. یک اعتبار برابر با حدود 1 دقیقه ویدیو است، بنابراین کاربران‌‌‌‌ می‌توانند تا 10 دقیقه ویدیو تولید کنند. سازمان‌‌‌‌‌های بزرگتر نیز‌‌‌‌ می‌توانند در یک طرح شرکتی مشترک شوند. این طرح با تمام ویژگی‌های طرح شخصی ارائه می‌شود و به کاربران امکان دسترسی به پشتیبانی اولویت‌دار و آواتارهای داخلی ممتاز را می‌دهد. Synthesia در صفحه قیمت گذاری خود نشان‌‌‌‌ می‌دهد که قیمت واقعی طرح به نیازهای سازمان شما بستگی دارد. Synthesia همچنین گزینه‌‌‌‌‌‌ای را برای کاربران فراهم‌‌‌‌ می‌کند تا آواتارهای سفارشی خود را ایجاد کنند. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید یک آواتار از یک عضو خاص سازمان خود ایجاد کنید. شما فقط باید یک ویدیوی سفارشی را به Synthesia ارسال کنید و آنها ظرف 10 روز یک آواتار سفارشی ایجاد‌‌‌‌ می‌کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]