عضو کانال یوتیوب ما شوید.

همه چیز درمورد town hall meeting

همه چیز درمورد town hall meeting
همه چیز درمورد town hall meeting

town hall meeting چیست و چگونه می توان جلسات موثر این چنینی در شرکت خود داشت؟

همه چیز درمورد town hall meeting

town hall meeting به طور خلاصه به جلساتی می گویند که معمولا در آخر یک بازه زمانی مشخص مانند آخر هر ماه، سران هر شرکت و گروه بزرگ یا کوچیکی کارکنان را گرد هم آورده و درمورد دستاوردها، اهداف، برنامه ها و موارد مهم دیگر گفت و گو می کنند. با توجه به اینکه ویروس کرونا بسیاری از افراد را به مشاغل راه دور هدایت می کند، برگزاری جلسات مجازی همه کاره به کارآمدترین روش برای برقراری ارتباط با کارکنان تبدیل شده است و حتی شرکت هایی هم که عادت به این جلسات town hall meeting نداشتند این رسم را به راه انداختند.

در حالی که جلسات مجازی به این معنی است که تیم از راه دور و جهانی شما را درگیر خود می کند، یک جلسه ضعیف ممکن است آن ها را به کلی از بین ببرد. از سوی دیگر، جلسات مجازی همه دست ها می تواند تا حد زیادی برای روحیه کارکنان شما مفید باشد، حتی اگر نتوانید آن ها را در محل کنار خود داشته باشید. با توجه به اینکه شرکت های بیشتری به کار از راه دور روی آورده اند، تطبیق جلسات در مقیاس بزرگ با فضای آنلاین اهمیت بیشتری پیدا می کند. در اینجا نکاتی درباره نحوه اجرای جلسات مجازی آنلاین همه دست ها آمده است. این نوع از جلسات دارای ویژگی های تعاملی بسیاری است که می تواند به شما در تعامل بهتر با تیم خود کمک کند.

حتی اگر افراد در یک مکان نیستند، مهم است که اطمینان حاصل شود که همه احساس سهولت، اصالت و استقبال یکسانی دارند. از آنجا که تجملات فیزیکی در سالن های شهر مجازی در دسترس نیست، در اینجا مواردی وجود دارد که می توانید روی آنها تمرکز کنید تا مخاطبان مجازی خود را در یک town hall meeting معتبر و خوشامد تجربه کنند:

 1. فضایی استقبال کننده را فراهم کنید که مخاطبان شما همیشه در جریان آن باشند
 2. به مخاطبان خود این فرصت را بدهید که راحت تر معاشرت کنند
 3. اطمینان حاصل کنید که مخاطبان شما در طول رویداد احساس مشارکت و مشارکت می کنند

ما پنج مرحله را برای شروع کار در ایجاد تجربه مجازی شهرداری برای مخاطبان خود بیان کرده ایم:

 

همه چیز درمورد town hall meeting

مشارکت کنندگان مجازی را در فرآیند برنامه ریزی مشارکت دهید

پیشنهادات و ایده هایی که در میز برنامه ریزی ارائه می شود، نتیجه town hall meeting را تعیین می کند. از این رو، ایجاد یک تجربه دنج سالن شهر مجازی برای کارکنان شما با برنامه ریزی آغاز می شود. چند نفر از کارکنانی را که به صورت آنلاین در سالن شهر حضور خواهند یافت، نمایندگی کنید تا در کمیته برنامه ریزی نماینده شوند. وجود این نمایندگان در کمیته برنامه ریزی تضمین می کند که دیدگاه ها و محدودیت های مخاطبان مجازی شما همیشه نشان داده می شود. مواردی مانند زمان ساختمان شهرداری و پلت فرم پخش وب ممکن است ذهن برنامه ریزان را از بین ببرد، اما قطعاً در راس ملاحظات مخاطبان مجازی قرار خواهد گرفت.

 

در طول town hall meeting “نماینده مجازی” تعیین کنید

هنگام استفاده از فناوری، لغزش های فناوری اجتناب ناپذیر است، بنابراین رسیدگی فوری به آن بسیار مهم است. جلوه های بصری و صوتی ضعیف می تواند باعث تاخیرهای ناخوشایند شود و باعث شود کارگران از راه دور اطلاعات و مشارکت ارزشمندی را از دست بدهند.

 

اهمیت نماینده town hall meeting

سعی کنید “نماینده مجازی” را تعیین کنید، فردی که از نظر جسمی در ساختمان شهرداری است و به پلت فرم پخش ویدئو متصل است. اگر مشکلی در پخش مستقیم وجود داشته باشد، می توانند تکنسین AV را در محل هشدار دهند. به این ترتیب هنگام کار با شهرداری، مخاطبان مجازی شما بدون صدا یا با صفحه یخ زده آویزان نمی شوند.

 

یک دعوت نامه معنادار ارسال کنید

اعم از town hall meeting مجازی یا فیزیکی، ارسال یک دعوتنامه تقویمی با درخواست حضور کارکنان باعث کاهش آن نمی شود. دعوت معناداری است که از آنها دعوت می کند تا در یک گفتگو شرکت کنند. دقیقاً چگونه این کار را می کنید؟

ابتدا دستور کار town hall meeting را با دعوت نامه ایمیلی که ارسال می کنید ضمیمه کنید. یک دستور کار آمادگی واضحی را برای ساختمان شهرداری نشان می دهد و شرکت کنندگان را در جریان قرار دادن زمان خود در این دو ساعت قرار می دهد. یک برنامه خوب تدوین شده همچنین افراد بیشتری را تشویق به پاسخگویی به شهرداری می کند. در مرحله دوم، سوالات را قبل از ساختمان شهرداری دعوت کنید. سوالات جمع آوری اطلاعات چند روز قبل از ساختمان شهرداری باعث می شود که مخاطبان شما در سالن شهر حضور یابند، حتی اگر به صورت فیزیکی در محل حضور نداشته باشند. علاوه بر این، مخاطبین مجازی شما نیز در شکل دادن به ساختمان شهر، حتی اگر کیلومترها دورتر باشند، در یک منطقه زمانی متفاوت احساس خواهند کرد.

 

مقداری حس و حال اجتماعی به فضای مجازی اضافه کنید

town hall meeting باید هر چیزی باشند جز یک جلسه انتشار اطلاعات یک طرفه. با استفاده از این فرصت، town hall meeting می توانند به یک رویداد اجتماعی تبدیل شوند که در آن کارکنان شما با یکدیگر در ارتباط هستند، ارتباط برقرار کرده و حس رفاقت خود را تجدید می کنند. در حالی که این امر در سالن فیزیکی شهر آسان تر است، تماشاگران مجازی تمایل به از دست دادن ندارند.

 

برای افزودن یک عنصر اجتماعی برای مخاطبان مجازی town hall meeting خود، از یک تیم در هر یک از دفاتر جهانی خود استفاده کنید تا مکانی را برای همه افراد در دفتر پیدا کنند تا دور هم جمع شوند و به طور زنده town hall meeting را تماشا کنند. مقداری غذای تازه بخورید تا این مراسم دنج و دلپذیر باشد.

 

town hall meeting خوب شامل عناصر تعاملی است که به همه امکان مشارکت می دهد

اگر سخنرانان تمایل دارند مخاطبان خود را بعد از 10 دقیقه از دست بدهند، آیا می توانید تصور کنید که اگر تماشاگران آنها در اتاق حضور نداشته باشند چقدر بدتر است؟ حفظ ارتباط و تعامل با مخاطبان مجازی به دلیل عدم وجود جو و افزایش حواس پرتی بسیار دشوارتر است. معرفی فعالیت های تعاملی مانند نظرسنجی های زنده و آزمون ها در طول رویداد، مخاطبان را در سراسر سالن شهر مشغول و پر انرژی نگه می دارد. در مورد town hall meeting مجازی، نظرسنجی ها همچنین این قدرت را دارند که مخاطبان مجازی شما را در حضور و مشارکت در سالن شهر احساس کنند، حتی اگر کیلومترها دورتر باشند.

تصور کنید یک مسابقه زنده در مورد ویژگی های دفتر و دستاوردها با یک تابلو راهنما اجرا کنید که شرکت کنندگان را در زمان واقعی رتبه بندی می کند. حتی اگر کارمندی در محل حضور نداشته باشد، با بالا رفتن و پایین آمدن نامش در هر سوالی، ادعای کسب جایگاه خود در حضور کل شرکت باعث می شود که او مانند دیگران در محل حضور داشته باشد. تالارهای مجازی شهر برای اقامت در اینجا هستند. وقت آن است که نحوه برنامه ریزی و اجرای سالن های شهر را مرور کنید تا بتوانید بهترین تجربه را برای مخاطبان خود ارائه دهید.

 

راهنمای نهایی town hall meeting

town hall meeting بخش مهمی از مشارکت کارکنان است. همچنین به عنوان جلسات تمام دست یا جلسات همه کارکنان شناخته می شود، آن ها یک شرکت کامل را گرد هم می آورند تا در مورد موضوعات مهم بحث کنند و همه را با یک ستاره شمالی مشترک هماهنگ کنند. سالن های شهرسازی بسیار تغییر کرده است. در حالی که آنها در ابتدا بستری برای ارتباط مدیریت با شرکت بودند، اکنون عناصر تعاملی بیشتری را برای ترویج مکالمات دو طرفه بین مدیران و کارکنان به کار گرفته اند.

در اینجا همه چیزهایی را که باید در مورد برگزاری جلسه شهرداری شرکت بدانید، ارائه می دهیم. گفتیم که جلسات town hall meeting، که به عنوان جلسات دستی نیز شناخته می شود، راهی برای ملاقات و ارتباط مدیران شرکت با کارکنان خود است. به طور معمول، جلسات town hall meeting توسط یکی از مدیران ارشد، مدیرعامل یا مدیر کشوری یا منطقه ای میزبانی می شود و همه کارکنان در یک سالن کنفرانس بزرگ شرکت می کنند. با شرکت های بین المللی یا شرکت هایی با ساختارهای کار از راه دور، یک سالن شهر مجازی یا ترکیبی (فیزیکی و مجازی) به کار گرفته می شود.

 

هدف town hall meeting چیست؟

town hall meeting باید اهداف زیر را برآورده کند:

شرکت را با اهداف مشابه هماهنگ کند

ستاره شمالی شرکت چیست؟ آیا همه افراد شرکت از اهداف شرکت مطلع هستند و KPI های خودشان چگونه با این اهداف ارتباط دارند؟ جلسه town hall meeting زمان خوبی برای یادآوری آنها است.

 

فاصله بین مدیریت و کارکنان را برطرف می کند

در شرکت های بزرگ، به ندرت پیش می آید که کارکنان از مدیران بالای شرکت با خبر شوند. این فاصله می تواند تکان دهنده باشد و باعث شود بسیاری از کارکنان احساس خستگی کنند. با ایجاد فرصت هایی برای از بین بردن این شکاف، کارکنان همچنان احساس می کنند که بخشی ارزشمند از شرکت هستند.

 

فرهنگ شرکت را می سازد

این یک فرصت نادر برای فرهنگ سازی در مقیاس شرکت است. اینکه چگونه و چه پیام هایی به کارکنان ارائه می شود می تواند برای حل مشکلات، تعیین اهداف و استقبال مردم از شرکت تعیین کننده باشد.

حالا که می دانید این جلسه چیست، دریابید که چرا جلسات town hall meeting بسیار مهم است.

 

قالب town hall meeting چگونه است؟

این جلسه معمولا دارای عناصر اصلی زیر است:

 1. شخصی که جلسه را برگزار می کند (مدیرعامل، عضو مدیریت عالی) برخی از سخنان اولیه را بیان می کند، یا ارائه می دهد
 2. سایر مدیران ابتکارات یا شماره های مالی خود را به اشتراک می گذارند
 3. طبقه برای پرسش و پاسخ باز می شود
 4. البته، می توانید دستور کار خود را به هر نحوی که دوست دارید تغییر دهید. در اینجا 5 الگوی دستور کار است که می توانید برای town hall meeting بعدی خود امتحان کنید.

 

نکاتی در مورد نحوه صحیح جلسات town hall meeting

یک جلسه شهرداری که به درستی انجام شود می تواند به تمام نکات ذکر شده در بالا برسد، اما اگر یک اشتباه انجام شود می تواند به فرهنگ شرکت شما و مشارکت کارکنان صدمه بی مورد وارد کند. در اینجا چند نکته در مورد نحوه صحیح انجام آن آمده است.

 1. جلسه خود را با یک نظرسنجی آغاز کنید
 2. برای سوالات خود آماده شوید
 3. فضایی امن برای صحبت کارکنان ایجاد کنید

 

برگزاری جلسه آنلاین town hall meeting

با توجه به اینکه شرکت های بیشتری به کار از راه دور روی آورده اند، تطبیق جلسات در مقیاس بزرگ با فضای آنلاین اهمیت بیشتری پیدا می کند. در اینجا نکاتی درباره نحوه اجرای جلسات مجازی آنلاین همه دست ها آمده است. این نوع از جلسات دارای ویژگی های تعاملی بسیاری است که می تواند به شما در تعامل بهتر با تیم خود کمک کند. می توانید از آن ها برای موارد زیر استفاده کنید:

 1. دستور جلسه را به اشتراک بگذارید
 2. یک Mood Meter سرگرم کننده را به نمایش بگذارید
 3. سوالات را جمع آوری و منابعی برای پرسش و پاسخ زنده تهیه کنید
 4. جتی می توانید یک مسابقه سرگرم کننده اجرا کنید!

 

 

تجربیات خود را در مورد جلسات خود در بخش نظرات برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]