عضو کانال تلگرام ما شوید.

برترین‌ هاستینگ های ایران

برترین‌ هاستینگ های ایران
برترین‌ هاستینگ های ایران

برترین‌ هاستینگ های ایران

سرور: یک کامپیوتر می باشد که همیشه به اینترنت متصل است و یک سری منابع را برای سرویس گیرنده های داخلی فراهم می کند؛ مانند: رم پردازنده.

هاست: سروری است سایت خود را در اینترنت به نمایش بگذارد و محتوایی که در داخل سایت خود هست برای سایرین به نمایش در آید و در داخل سرور گوگل ذخیره شود شما برای اینکه سایت تان را در گوگل قرار دهید با استفاده از یک دامنه یا یک آدرس منحصر به فردی که به آن می دهید می توانید آن را به سرور متصل نمایید انواع مختلفی از این هاست ها وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آن سایت خودتان را روی این هاست ها متصل کرده و در اینترنت قرار دهید.

 

برترین‌ هاستینگ های ایران

انواع مختلف هاستینگ

 • هاست های اشتراکی

  سایت هایی که در سطح ابتدایی قرار دارند می ‌توانند از این هاست استفاده نمایند زیرا هزینه اشتراک بسیار کمتر می باشد.

 • سرور اختصاصی

  که با استفاده از این سرور مدیران سایت این امکان را دارند که بتوانند سایت خود را مدیریت و کنترل کنند در نتیجه می تواند امنیت سرور خود را بسته به کاری که می‌کنند انتخاب کرده و مدیریت نمایند.

 • هاست ابری

  یکی از بهترین گزینه ها میزبانی و یا هاست می باشد که از طریق شبکه کارکرده و این امکان را برای کاربران فراهم می کنند تا منابع محاسباتی را انجام دهند.

 • سرور مجازی

  کارکرد و عملکرد چیزی میان سرور اختصاصی و سرور اشتراکی است که مدیران آن باید کنترل بیشتر و مدیریت بیشتری انجام دهند و گزینه ایده آل برای آنها می باشد.

 • هاست ایران

  مجموعه‌ای از زیرساخت های ارتباطی و سرور ها می باشد که از سرویس های تحت شبکه پشتیبانی می کند و حادثه ای که در ایران قرار گرفته است هاست ایران گفته شده که مزیت هایی برای کاربران خود دارا می باشد زیرا اینهاست این امکان را برای کاربران خود فراهم می‌کند تا سرعت بارگذاری در وب سایت سریعتر انجام شود و هزینه ها کاهش یابد.

 • هاست رایگان

  یکسری از هاست با وجود دارد که به صورت رایگان خدماتی را ارائه می‌دهند و به کاربران خود این امکان را می دهند تا اطلاعات سایت خود را روی سرور مجازی کپی کرده و از آن ها استفاده نمایند که از مزیت‌های بسیاری برخوردار است زیرا با استفاده از آن می‌توانید بدون هزینه سایت خود را به اشتراک بگذارید ایا شما می توانید با استفاده از آن یاد بگیرید که چگونه اطلاعات را بر روی سایت بارگذاری کرده و آنها را نگهداری و مدیریت نمایید علاوه بر این که از مزایای بالایی برخوردار است معایبی هم دارد برای مثال آگهی های تبلیغاتی زیادی بر روی این هاست ها قرار می گیرد پشتیبانی وجود ندارد تا در صورت نیاز به راهنمایی الان استفاده نمایید هاست های رایگان ممکن است برای مدتی بسته شود و برای بسته شدن در متوقف شدن خود هیچ اخطاری از قبل به میزبان نخواهد داد.

با گسترش استفاده از اینترنت باعث شده است شرکت‌هایی برای تولید این هاست ها اقدام نمایند که چه در خارج از کشور و چه در داخل کشور آنها را ساخته و در اختیار کاربران خود قرار می دهند تا کاربران بتوانند با استفاده از این خواسته ها و نیازهای خود را برطرف نمایند.

 

برترین هاستینگ های جهان(دنیا)

 

ویژگی هایی که یک شرکت هاستینگ باید برخوردار باشند

 • سرویس پایدار برای کاربران خود
 • ارائه سرویس های مطمئن و اما
 • عملکرد مناسب زمانی که یک مشکل رخ می دهد
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته برای کاربران خود
 • ارائه دادن سرویس‌های با کیفیت و پرسرعت

 

تفاوت هاست ویندوز و لینوکس

 

بهترین هاستینگ موجود در ایران

 • سرور پارس

  این شرکت یکی از بهترین ها برای خدمات هاست در ایران می باشد که شما با استفاده از آن میتوانید خاصی را برای خود تهیه کرده و بدون نگرانی از آن استفاده نمایید زیرا پشتیبانی بسیار بالایی دارند که به صورت حرفه‌ای و متعهد به مشتریان خود کار می کنند و به صورت شبانه روزی این کار را برای کاربران خود انجام خواهند داد علاوه بر آن این هاست ها دارای کیفیت بالا و قیمت خوبی برای کاربران خود در نظر گرفتند.

 • هاست فا

  یکی از شرکتهایی می باشد که جدیداً کار خود را آغاز کرده است و توانسته است خدمات حرفه ای و جدیدی را به کاربران خود ارائه دهد بیشتر حالت هایی که ارائه میدهد بر روی وردپرس کار می‌کنند و یک خصوصیت خوبی که دارد قیمت هایی که ثابت بوده و و تغییر قیمت زیادی نداشته اند و هاست با حجم بالا ارائه می دهند.
  از معایب این شرکت می توان به ضعیف بودن پشتیبانی تلفن ایرانیان اشاره نمود و اینکه گارانتی برای هاست و یا بازگشت ندارند همچنین تعداد پنل هایی که در آن استفاده شده است بسیار کم می باشد.

 • هاست میهن
  وب این شرکت کار خود را کمتر از ۱۰ سال است که شروع کرده است و رقیب خوبی برای دیگر شرکت‌ها می‌باشند زیرا توانسته‌اند از نظر دامنه بین المللی بهترین شرکت‌های برتر هاستینگ در کشور قرار بگیرند از نظر پشتیبانی می توان گفت یکی از بهترین ها بوده اند پشتیبانی ۲۴ ساعته برای کاربران خود در نظر گرفتند و سوالات را در سریع ترین زمان ممکن پاسخ می دهند از مزایای هاست های موجود در این شرکت می توان به قیمت مناسب آن را بیان کرد زیرا نسبت به سایر رقبای خود قیمت های پایینی در نظر گرفتند همچنین یک دیتا سنتر اختصاصی داخلی برای کاربران قرار دادند و اگر بخواهیم از نظر معایب صحبت نمایم باید بگوییم این سرویس ها از نظر امنیت ضعیف است و همچنین پورت ها و شبکه های سرور داخلی آن ضعیف میباشد.
 • آبتین وب

  یکی از شرکت هایی میباشد که به تازگی کار خود را آغاز کرده است و به عنوان یکی از برترین هاستینگ های ایران انتخاب شده است و خدمات بالایی را برای کاربران خود در نظر گرفته است اگر بخواهیم از نظر پشتیبانی در مورد این شرکت بگوییم پشتیبانی آنلاین در این شرکت و سایتش موجود نمی باشد و کاربران می توانند با یک پشتیبان در ارتباط باشد و این نقطه ضعف شرکت می باشد اگر بخواهیم مزایای استفاده از هاست این شرکت را بگوییم که قیمت بسیار پایینی برای خرید در نظر گرفته اند.

 • وب رمز

  این شرکت حدوداً زمان زیادی است که فعالیت خود را آغاز کرده است و خدمات ایرا برای کاربران خود در نظر گرفته است اگر بخواهیم از نظر پشتیبانی سایت نظر دهیم اگر شما در سایت سوالی برایتان پیش آمد و خواستید به صورت آنلاین آن را بیان کرده و جواب خود را بگیرید باید وقت طولانی صرف جواب گرفتن از این سایت بگذرانید زیرا پاسخگویی در این سایت با تأخیر بسیاری روبرو است اما اگر بخواهیم از نظر نقاط قوت و مزایای استفاده از آن بگوییم یک بک آپ و یا پشتیبان گیری از اطلاعات تان به صورت روزانه و یا ماهانه به طور مرتب انجام می شود و همچنین هاست هایی که در سایت قرار دارند هزینه نسبتاً کمی را به خود اختصاص دادند.

 • ایران سرور
  شرکت هم حدود ۱۰ سال است که در این راستا فعالیت می نمایند و امکانات به خصوص خود را برای کاربران خود ارائه می دهند که اگر بخواهیم مزیت های این سایت را بگوییم هاستینگ ابری وجود هاست های متنوع شتاب دهنده استارتاپ وجود طراحی خوب برای پنل وب سایت دارای گارانتی بازگشت وجه اما اگر بخواهیم از منظر نقاط ضعف این سایت را بررسی نماییم می توان گفت هزینه بالایی نسبت به رقبای خود می گیرند همچنین پشتیبانی از سایت و خدمات به کاربران خود ضعیف می باشند و از هاست لینوکس فقط در قسمت دایرکت ادمین استفاده کردند.
 • سون هاست
  این شرکت بیشتر از ده سال است که در این زمینه کارکرده و یکی از بهترین ها قطعه بین الملل می باشند و خدماتی از جمله هاست های مختلفی از جمله لینوکس وردپرس هاست ویندوز برای کاربران خود ارائه دادند
  از نظر مزایا و نقطه قوت می‌توان به پاسخگویی سریع تیکت ها اشاره نمود و همچنین دامنه رایگان در اختیار کاربران قرار داده است تا به صورت سالیانه آن را پرداخت نمایید و همچنین به کاربران خود این اجازه را می‌دهند که با استفاده از گارانتی بتوانند در صورت نارضایتی وجه خود را پس بگیرند از نظر معایب و نقطه ضعف این شرکت می‌توان به کیفیت پایین هاست ها اشاره نمود و یا پاسخ ندادن آنها به تلفن برای پشتیبانی و همچنین مشخصاتی که در تماس و آدرس شرکت قرار داده اند اعتمادی صورت نگرفته است و هم چنین مشخصاتی که برای تعداد پنل ها وجود دارد با زمانی که آن را خریداری کرده طرح کرده و تعداد شان متفاوت می باشد.
 • هاست دی ال

  یکی از قدیمی ترین و قوی ترین شرکتهای می باشد که در ایران وجود دارد که در زمینه فعالیت می نمایند و یکی از با کیفیت ترین هاست ها را برای کاربران خود ارائه داده‌اند که درآمد خوبی از این فروش هاست ها دریافت می کنند اگر بخواهیم از نظر مزیت این شرکت را بررسی نمایید باید بگوییم سرورهای قدرتمندی در این هاست ها به کار برده شده است وجود پشتیبانی سریع و حرفه ای از سایت خود دربرگرفتن سرورهای خارجی و داخلی وجود هاست با پهنا باند نامحدود از نقطه ضعف آن برای خرید هاست می‌توان به قیمت بالای آنها اشاره نمود.

 • پرشین تولز

  این شرکت یکی از قدیمی ترین در زمینه تولید وب هاستینگ بوده است فعالیت بسیار بزرگ در بازار دارد و و خدمات بسیاری را برای کاربران خود ارائه می‌دهد از نقاط قوت این سایت انجمن هایی برای گفتگو و گرفتن بک آپ روزانه از سایت به شما می باشد و اذ معایب این سایت می‌توان به عدم پشتیبانی آنلاین و قیمت بالای خرید هاست اشاره نمود.

 • شرکت نت افزار

  این شرکت کار خود نه سال است که آغاز کرده و در حال حاضر سایت های زیادی می باشد که توسط این شرکت میزبانی می شود از هاست های موجود در این سایت می توانید برای سایت هایی که بازدید بالا و یا سایت هایی که به طور معمولی می خواهند کار کنند مناسب می باشد و برای سایت هایی که بالای ۱۰ هزار بازدید داشته باشد مناسب نیست از مزایای این سایت می توان به قیمت خرید مناسب و هاست و پشتیبانی سریع و به موقع و ارائه سرویس های متنوع اشاره نمود.

 

نتیجه گیری

به دلیل تحریم هایی که در ایران وجود دارد کاربران می‌توانند از تمام خدماتی که کاست های خارجی ارائه کرده‌اند به طور کامل استفاده نماید به همین دلیل کیفیت این هاست ها پایین می باشد به این خاطر شما می توانید هاستینگ هایی که در ایران وجود دارد را بررسی کرده و ببینید کدام یک بهترین خدمات را ارائه می‌دهند و برای شروع کار خود یکی از این شرکت‌ها و هاست ها را طبق کار خود انتخاب کرده و در آن فعالیت نمایید.

 

 

اگر صاحب هاستینگ هستید و قصد معرفی سرویس خود را در لیست بالا دارید در بخش نظرات نام سرویس خود را اعلام کنید تا آن را بررسی کنیم.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]