عضو کانال یوتیوب ما شوید.

راهنمای خرید قلم نوری مناسب

راهنمای خرید قلم نوری مناسب
راهنمای خرید قلم نوری مناسب

راهنمای خرید قلم نوری مناسب

قلم های نوری با مدل و برند های بسیار متنوعی در بازار به فروش می رسند. از این رو قبل از خرید این محصولات میبایست اطلاعات کامل و دانش کافی را در این زمیه کسب کنید. تا بتوانید خریدی هوشمندانه و بدون دغدغه داشته باشید.

 

خواندن مقاله های زیر نیز به شما توصیه می شود:

 

 

راهنمای خرید قلم نوری مناسب

قلم نوری چیست؟

قلم ها نوری ابزاری برای رساندن اطلاعات به کامپیوتر و جدیدا به گوشی های اندروید می باشند. به طور ساده قلم های نوری نسل پیشرفته تر کیبورد و موس می باشند که میتوانند اطلاعات وارد شده شمارا به واسطه کابل یو اس بی و یا بلوتوث به لپ تاب و یا کامپیوترتان انتقال دهند. بیشتر قلم های نوری در بدنه شان دارای کلید هایی هستند که میتوانند به عنوان کلیک چپ و کلیک راست در کامپیوتر و همانند موس عمل کنند.

 

قلم های نوری چه کاربردی دارند؟

قلم های نوری در اوایل ورودشان به بازار اغلب در ادارات برای ثبت امضای الکترونیکی استفاده می شدند. اما با پیشرفت تکنولوژی و بیشتر شدن قابلیت های این محصولات امروزه از قلم های نوری برای تدریس آنلاین، طراحی لباس، طراحی فرش، نقشه کشی ساختمان، کارهای گرافیکی و نقشه کشی های صنعتی استفاده می شود.

 

تفاوت قلم های نوری نمایشگردار و بدون نمایشگر

قلم های نوری در دو نوع نمایشگر دار و بدون نمایشگر در بازار عرضه می شوند. تفاوت قلم های نوری بدون نمایشگر و نمایشگردار در این است که: قلم های نوری نمایشگر دار در واقع یک نمایشگر با کیفیت هستند که میتوانند صفحه نمایش کامپیوتر را با قابلیت لمسی بر روی خودشان اجرا کنند.

اما قلم های نوری بدون نمایشگر دارای یک صفحه پد طراحی بوده که پس از اتصال به کامپیوتر شما میتوانید با تکات دادن قلم روی صفحه حرکت اشاره گر مانیتور را مشاهده کنید. برای استفاده از این نوع قلم های نوری میبایست حرکات دستتان و اشاره گر مانیتور را با یکدیگر هماهنگ کنید.

انتخاب کدام از این دونوع قلم نوری می بایست مناسب با نوع کاربری و شرایط شما انتخاب شود. قلم های نوری نمایشگردار اغلب برای مصارف ریزه کاری مانند نقاشی و طراحی های بسیار ظریف استفاده می شوند. همچنین قیمت قلم های نوری گرافیکی و یا نمایشگر دار از نوع دیگر قلم های نوری (بدون نمایشگر) بیشتر می باشد.

 

نکات مهمی که قبل از خرید قلم نوری بابد بدانید

اگر قصد خرید قلم نوری را دارید میایست قبل از خرید نکاتی را رعایت کنید تا بتوانید یکی از بهترین قلم های نوری مناسب با شرایط تان و نوع کاربری تان تهیه کنید.

 

نوع کاربری قلم نوری

قبل از خرید پد های گرافیک یا قلم های نوری در مرحله اول میبایست به کاربری و شرایط خودتان توجه کنید. برای مثال برای نقاشی و یا کارهایی که به دقت زیاد نیاز دارند شما نمیتوانید از قلم های نوری بدون نمایشگر استفاده. از این رو قبل از خرید به شرایط خودتان و نوع مصرفتان دقت کنید تا دچار مشکل نشوید.

 

پشتیبانی قلم نوری از سیستم عامل ها

پشتیبانی از انواع سیستم عامل ها نیز یکی از مهمترین فاکتورهایی می باشد که قبل از خرید قلم نوری باید مورد بررسی قرار بگیرد. امروزه پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف در انواع قلم های نوری بسیار متنوع بوده و خریداران میبایست با توجه به نوع کاربردشان محصولی کاربردی و مناسب با شرایط شان خریداری کنند.

 

اندازه فیزیکی قلم نوری

اندازه فیزیکی یکی دیگر از فاکتورهای حیاتی است که باید هنگام خرید و انتخاب قلم های نوری مورد توجه قرار گیرد. برای مثال برای جابه جایی و یا قرار دادن برروی میز کار می بایست حتما اندازه محصول مد نظر رادر نظر بگیرید دارد آینده دچار مشکل نشوید.

 

بودجه برای قلم نوری

خریداران در مرحله اول میپرسند که قلم نوری چند است؟ و یا قلم نوری چند تومان است؟ و ما در جواب این سوال به شما میگوییم. قیمت قلم های نوری تنوع بسیار زیادی دارد. قیمت هر محصول میتواند با توجه به قابلیت ها و لوازم جانبی افزایش یابد. بنابر این سعی کنید قبل از خرید. به قابلیت های محصولات مختلف دقت کنید، تا بتوانید یک محصول باقابلیت های بسیار بالا و قیمت مناسب تهیه کنید.

 

نظرات خریداران درمورد قلم نوری

همانطور که میدانید نظرات خریداران قبلی هر محصول میتواند بهترین راهنما برای هر فردی باشد. از این رو میتوانید قبل از خرید هر محصول به سایت مورد نظرتان مراجعه کرده و با توجه به نظرات خریداران قبلی نقاط قوت و نقاط ضعف محصولات را بررسی کرده و با دانش کافی یک محصول با کیفیت خریداری کنید.

 

گارانتی قلم نوری

داشتن گارانتی در هر محصولی میتواند مهر تاییدی بر کیفیت آن محصول باشد. امروزه برخی از فروشندگان محصولاتشان را با گارانتی به مشتریان ارائه می دهند که این امر یک امتیاز برای خریداران می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل و یا خرابی محصول میتوانید مشکلتان را با شرکت ارائه دهنده گارانتی در میان بگزارید و برطرف کنید. از این رو قبل از خرید قلم نوری سعی کنید به داشتن گارانتی دقت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]